Gmail Sınırsız Hesap Oluşturma | Tool

barron4335

Yeni üye
11 Kas 2022
30
9
Collecting email
Using cached email-4.0.2.tar.gz (1.2 MB)
Preparing metadata (setup.py) ... error
error: subprocess-exited-with-error

× python setup.py egg_info did not run successfully.
│ exit code: 1
╰─> [21 lines of output]
Traceback (most recent call last):
File "<string>", line 2, in <module>
File "<pip-setuptools-caller>", line 14, in <module>
File "/home/barron4335/Masaüstü/Email-main/.venv/lib/python3.10/site-packages/setuptools/__init__.py", line 8, in <module>
import _distutils_hack.override # noqa: F401
File "/home/barron4335/Masaüstü/Email-main/.venv/lib/python3.10/site-packages/_distutils_hack/override.py", line 1, in <module>
__import__('_distutils_hack').do_override()
File "/home/barron4335/Masaüstü/Email-main/.venv/lib/python3.10/site-packages/_distutils_hack/__init__.py", line 70, in do_override
ensure_local_distutils()
File "/home/barron4335/Masaüstü/Email-main/.venv/lib/python3.10/site-packages/_distutils_hack/__init__.py", line 56, in ensure_local_distutils
core = importlib.import_module('distutils.core')
File "/usr/lib/python3.10/importlib/__init__.py", line 126, in import_module
return _bootstrap._gcd_import(name[level:], package, level)
File "/home/barron4335/Masaüstü/Email-main/.venv/lib/python3.10/site-packages/setuptools/_distutils/core.py", line 14, in <module>
from .config import PyPIRCCommand
File "/home/barron4335/Masaüstü/Email-main/.venv/lib/python3.10/site-packages/setuptools/_distutils/config.py", line 7, in <module>
import email.message
File "/tmp/pip-install-sgsid7c9/email_de315734e6164f9b8217c7001514c846/email/message.py", line 255
if str(charset) <> charset.get_output_charset():
^^
SyntaxError: invalid syntax
[end of output]

note: This error originates from a subprocess, and is likely not a problem with pip.
error: metadata-generation-failed

× Encountered error while generating package metadata.
╰─> See above for output.

note: This is an issue with the package mentioned above, not pip.
hint: See above for details.

bende böyle hata çıkıyor yükleyemiyorum python 3.10

SiberAslan

Basın&Medya Ekibi Çaylak
24 May 2024
239
127
Türkiye

Merhaba Değerli Form Üyeleri

Video:

Öncelikler Selamın Aleyküm kendi yazılımım olan ücretsiz binlerce gmail hesabı üreten tool yazdım *Google Hesabı Oluşturmaz* sistem sizin orjinal hesabınızı alıp bazı metodlar ile çoğaltıyor ister 10 tane ister binlerce facebook harici her yere kayıt olabilirsiniz. Tool kullanırken sorun veya hata alırsanız İnstagram: @hasanhvarol

Kullanım Talimatı (Kali Linux)

l0261sk.PNG

lfj663l.PNG

Kullanım Talimatı (Termux)

Termux için görsel ekleyemedim telefon biraz sıkıntılı kusra bakmayın

Detaylı Anlatım

Arkadaşlar üste belirttiğim gibi google hesabı oluşturmaz girdiğiniz gmail epostası gerçek olması şart bazı methodlar ile çoğaltıyor denemek isterseniz tooldan aldığınız maile başka mailden mail göderin ve toola girdiğiniz mail adresine gidin ve bakın toolun verdiği mail farklı ama sizin maile geldi mesaj

İyi Formlar Saygılarımlar

Emeğinize sağlık, anlamayan arkadaşlar için bir gmail ile bir kere kayıt olabiliyorsunuz ancak bu program sayesinde yazdığınız kendi gmail adresiniz üstünden sınırsız gmail oluşturur. Gelen doğrulama kodları kendi gmail adresinize gelir. Ve bu programın hızını test etmedim ancak diğer programlara nazaran daha hızlı olduğunu duyduk :) ellerine sağlık devrem instagramdan yazdım bu arada..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.