Güvenli mi Değil mi ?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Siteye bakmadım bile. Ona rağmen cevabı veriyorum: Güvenli değil, dolandırıcılık..

Şimdiye kadar bir çok siteye dolandırıcılık dedim, hiç haksız çıkmadım. Gene çıkmayacağım.

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
arkadaşlar herkesin bildiği üzre https://www.smmleader.com diye bir site var bu site güvenlimi değilmi yatırım yapmayı düşünüyorum fakat güvenli değil diyenler var

Sahibi forumda başkasıymış gibi reklam yaptıktan sonra anlaşıldı ve forumdan uzaklaştırıldı.
Fiyat olarak daha uygunları var.
Güvenilirlik olarak zaten bütün hepsi neredeyse birbirine bağlı olarak çalışıyor. Sıkıntı çıkacağını pek düşünmüyorum.
Bu arada Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsin sahibiyle yani bir sıkıntı çıktığında yardımcı olacaktır.

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
Siteye bakmadım bile. Ona rağmen cevabı veriyorum: Güvenli değil, dolandırıcılık..

Şimdiye kadar bir çok siteye dolandırıcılık dedim, hiç haksız çıkmadım. Gene çıkmayacağım.

Neye dayanarak böyle konuştuğunu bilmiyorum fakat ben kullandım daha ucuzunu bulunca bıraktım onunla çalışmayı sipariş geçmişini temizlemeseler ss alıp gösterebilirdim.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Neye dayanarak böyle konuştuğunu bilmiyorum fakat ben kullandım daha ucuzunu bulunca bıraktım onunla çalışmayı sipariş geçmişini temizlemeseler ss alıp gösterebilirdim.

Kesin sipariş geçmişini temizlerler canım. Yoksa bana 8 trilyonluk kazanç atardın şimdi, küçük dilimi yutardım.

Multihesap var arkadaşlar, site sahibi hala burada :trl

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
Kesin sipariş geçmişini temizlerler canım. Yoksa bana 8 trilyonluk kazanç atardın şimdi, küçük dilimi yutardım.

İstediğin kişiye ihbar edebilirsin dostum o sitenin sahibini reklam yapması sebebiyle şikayet edende bendim. İsteyen istediği şekilde inceleyebilir. Bu arada kullananlarda zaten söyler sipariş geçmişlerini site sahibi temizledi. Bu arada dostum konuşurken samimiyetine dikkat edersen sevinirim.

Unutmadan ekleyim kazanç ss eklemen imkansız :) Başkasından hesabına ödeme alırsın ve siteye basarsın siteden bir tutar çekmiyorsun yani :) Örnek olarak sana 5K takipçi 25TL diyorum hesabıma atıyorsun sitede 5K 15TL ise ben siteye 15TL yükleyip takipçini gönderiyorum. 10TL kendi bankahesabımda kalıyor öyle :) SMM panelleri öğretmeyeyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Unutmadan ekleyim kazanç ss eklemen imkansız :) Başkasından hesabına ödeme alırsın ve siteye basarsın siteden bir tutar çekmiyorsun yani :) Örnek olarak sana 5K takipçi 25TL diyorum hesabıma atıyorsun sitede 5K 15TL ise ben siteye 15TL yükleyip takipçini gönderiyorum. 10TL kendi bankahesabımda kalıyor öyle :) SMM panelleri öğretmeyeyim.

bunu değiştir'e basıp bir önceki attığın mesajın altına ekleyebilirdin. iyi akşamlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.