Hack eşyası önerin

DeathSound

Yeni üye
25 Kas 2019
19
0
Merhaba ben şu son zamanda hack eşyalarına sardım böcek wifi sinyal kesici jammerlar ve whatsapp mesaj dinleme programları sizden ricam bana birkaç hack eşyası tavsiye edin ben
Aradım ama bulamadım

xbaytar

Uzman üye
16 Kas 2019
1,064
3
Eskişehir
Merhaba;

Raspberry pi alarak gerekli ekleme ve çıkarmaları yaptıktan sonra çok iyi bir hack araçı yapabilirsiniz.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5ExWmpFnAnE&t=1057s[/ame]

Pinhead

Yeni üye
13 Tem 2020
2
0
İhtiyacın olan şeyler:
Node Mcu (wifi jammer yapabilirsin oldukça kolay)
Raspberry Pi 4 ve ekran (kali kurup starbucks ta evil twin attack yapabilirsin)
Raspberry Pi Zero W (backdoor yazılımı kurup istediğin bilgisyara taktığında backdoor oluşturabilirsin)
Monitor Mode destekleyen bir wifi adaptörü

AliRoot

Yeni üye
29 Nis 2020
25
0
Whatsapp mesaj dinleyici :D
Sana önerim evil twin atack yap starbaks gibi yerlerin içinden geçmendir

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Arastirdin ama nasil bulamadın anlamadım ya armut pis agzima düs oldu iyice forum
Hackrf
Rtl sdr
Magspoof vs vs
Rfid araştır biraz ardiuno ögren gerekli donanımları al biraz tuzlu ya patlar ama ogrenmek istiyorsan al yap sonra korkmadan git dene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.