hack üzerine eğitim kursları veya videolar

KTX-AE

Yeni üye
7 Tem 2021
3
1
24
hack üzerine başlangıç seviyesi eğitim videoları veya kurslarına nerden ulaşabilirim ingilizce veya türkçe?

X201

Yeni üye
11 May 2021
32
0
bence udemy'den başka bir yerden kurs eğitimi alma kafan çok karışır udemyden al eğitimini adamlar sıfırdan öğretiyor soru sorabiliyorsun hocalara

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,575
Instagram
Başlangıç için Udemy en iyisidir. Üstteki arkadaşımın dediği gibi Ahmet Birkanın eğitimleri iyidir. Ayrıca ben Battal Koç'u da tavsiye ediyorum. Derslerinde hafif şarkı açıyo fakat rahatsız olunacak derecede değil bana göre.

En iyisi Udemy'e girip hack eğitimlerine göz atmanız olacaktır. Önerdiğimiz kurslardan birini seçerseniz daha iyi olur. Çünkü iyi eğitmenler hepsi

BörüHan

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,176
277
Ötüken🇹🇷
Merhaba

Udemy,
Ahmet Birkan, Ücretsiz Etik Hacker Eğitimleri, 87 Ders
Gökhan Muharremoğlu ile Etik Hacking/Savunma, 39 Ders
Siber Kampüs, Siber Güvenlik Eğitimi (Kali Linux), 34 Ders
Gökay Bekşen, Etik Hacker-Siber Güvenlik Eğitimi, 49 Ders
Atıl Samancıoğlu, Etik Hacker Olma Kursu Bettercap, 7 ders

bunlarda yardımcı olacaktır.

iyi forumlar

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
Merhaba, forumumuzda sürüsüyle konu mevcut, pek çok şeyi bulabilirsiniz.
Öte yandan Google kullanabilirsiniz, dalga geçmiyorum bu arada, bir çok derdinize derman buluyor kendisi. Gizlilik ve veriler yüzenden google'ı sevmiyorsanız DuckDuckGo — Privacy, simplified. alternatifi var.
Belli başlı temelleri attıktan sonra bu kanal'da kendinizi geliştirebilirsiniz dilerseniz. TIKLA İyi forumlar.

Son düzenleme:

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
hack üzerine başlangıç seviyesi eğitim videoları veya kurslarına nerden ulaşabilirim ingilizce veya türkçe?
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar, İyi Çalışmalar Dostum;

Dostum öncelikle aramıza hoş geldin. Umarım güzel vakit geçirirsin. Dostum soruna gelir isek sana bir sürü tavsiye de bulunabilirim. İlk olarak Turk Hack Team forumumuz da bir çok konu mevcut. Sıra sıra okuyup partik yaparak ilerleyebilirsin. İkinci olarak da ücretli olarak Udemy kursunu önerebilirim. Atıl Samancıoğlu, Battal Koç, Ahmet Birkan gibi hocalarımı önerebilirim. Şahsen üçünden de eğitim aldım. Üçüncü ve son olarak da internet üzerinde araştırma yaparak bir kaç siber güvenlik dersi bulabilirsin. Ama pek bilgi vereceklerini sanmam forumumuz da daha çok bilgi mevcuttur. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden kolay gelsin. Tekrardan iyi forumlar, iyi çalışmalar, iyi günler dostum :).

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Merhabalar,

Udemy gibi çeşitli platformlardan hack eğitimi alabilirsiniz. Onun dışındaki YouTube gibi platformlardan da biraz araştırma yaparak hack videolarına ulaşabilirsiniz. İnternette bu konu ile alakalı araştırma yapmanızı öneririm.

İyi forumlar.

D

dwfaytdfa

Ziyaretçi
Başlangıç için Udemy en iyisidir. Üstteki arkadaşımın dediği gibi Ahmet Birkanın eğitimleri iyidir. Ayrıca ben Battal Koç'u da tavsiye ediyorum. Derslerinde hafif şarkı açıyo fakat rahatsız olunacak derecede değil bana göre.

En iyisi Udemy'e girip hack eğitimlerine göz atmanız olacaktır. Önerdiğimiz kurslardan birini seçerseniz daha iyi olur. Çünkü iyi eğitmenler hepsi

battal koç eğitimi udemy de türkçe mi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.