Hacker olmak isteyen bir kadın

Eg0master

Yeni üye
22 Ağu 2017
21
0
Erkek egemenliginin oldugu bir ortamda bunu belortmek istedim sadece. :/ neden hosunuza gitmedi anlamadım da neyse. Teşekkürler yine de bayım

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
Bir süre sonra sıkılmazsan çok ilerleyebilirsin yolunda başarılar skype HACKEDBYHYDRA Eklersen yardımcı olabilirim takıldığın yerde (Herkes için geçerlidir)

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Beyaz şapkalı hacker olmak istiyorsun fakat bilgisayar içinde çok alt dal var örneğin site açıkları keşfedip Bildirmek de white hack işlemi olur Türk sitelerinde açık bulup bıldır bence çok gurur verici bir şey beyaz şapka için siyahı da bilmek lazım ki mantığı anla

Başarılar sorulara hep açığız...

hackkode

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
305
0
öncelikle hoşgeldin aramıza kardesim hacker olmak icin önce bilgisayarı tanıman gerekli sonra kodlar sonra Digerleri yeterince döküman bulunmaktadır forumda

Blackwomen01

Uzman üye
23 Eki 2015
1,307
0
01
Bir insan en çok neyden bahsediyorsa aslında o şey yoktur . Yani olmayan bir şeyden çok fazla bahsedilir . Kadın olmak veya erkek olmak bir şeyleri yapmamak için bahane olmamalıdır. Bir kadın da gayet iyi yani Prof bir bilgisayar uzmanı olabilir . Bunu bu kadar "bakiiiiin ben kadınim ve hacker olmak istiyorum! , bakiiin !" demeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Bu benim görüşümce bir kadının kendine hakaretinden başka bir şey değildir . Toplumda her alanda kadınlar başarılıdır ve daha da iyisini yapabilirler.
Google'ı kullanmayı iyi bil . Buraya konu açarak çokta bir şey elde edilmez . Kolay gelsin, ıyi çalışmalar

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
öncelikle aramıza hoş geldin ilk başlangıcın iyi onu yaptıktan sonra programlama dilini öğrenmelisin çünkü o olmazsa hackerin bi anlamı yok yani en kolay programlama dili Python dilidr ilk önce ordan başlamılısın ama sen bilirsin

VirtualSystem

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
411
0
Foruma bayan geldimi forumda insan olduğunu hatırlıyoruz. Hoş geldiniz, küçük bir tavsiye ilk önce kendinize uygun bir alan seçiniz ona göre araştırma ve çalışmalarda bulununuz.

Eg0master

Yeni üye
22 Ağu 2017
21
0
Aramiza yeni katılanlar olduğu için konu açtım. Bu birincisi. Ikincisi böyle bi konu başlığı varsa neden bu kadar tepki gosterdiniz ki. Sadece cinsiyetimi belli etmek istedim o kadar. Ve dediklerim lafta değil benim. :/ bilseydim böyle seyler yazacaginizi acmazdim bu konuyu.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Aramiza yeni katılanlar olduğu için konu açtım. Bu birincisi. Ikincisi böyle bi konu başlığı varsa neden bu kadar tepki gosterdiniz ki. Sadece cinsiyetimi belli etmek istedim o kadar. Ve dediklerim lafta değil benim. :/ bilseydim böyle seyler yazacaginizi acmazdim bu konuyu.
Onlar Forumumuzn Abileri Takmayın Siz :trl

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Benim tanıdığım en iyi heçkırlardan biri, aynı zamanda idare eder bir coder olan Iron Maiden'dır. Burada değil, veya başka bir nick kullanıyor ama kendisi aynı zamanda çok büyük bir kuruluşta yazılım ekip lideridir.

Cinsiyetin ne alakası var anlamadım, erkeklerin doğaları gereği daha iyi olduğu hiç bir konu heçkırın işine yaramaz. Fiziksel güç de lazım değil, saldırdan doğa da... Büyük ihtimalle sosyal mühendislikte erkeklerden iyi olursun, ne demiş İncil Luka'da; "Ve Tanrı kadını yarattı, ve Tanrı yarattığının şerrinden korktu."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.