Hackrf almak

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Beyler baslıktada goruldugu gıbı sdr-rlt ya da hackrf one almayı dusunuyorum ama ıkısının arasında calısma mantıgı nedır bılmıyorum bıraz arastırma yapmıstım fakat ıstedıgım bılgılere ulasamadım ve kurulumundan bahseden ıcerıkler bulamadım genelde ıngılızce ıcerık var onlarıda anlayamıyorum yardımlarınızı beklıyorum

TurkishPover

Yeni üye
17 Ara 2020
9
1
Beyler baslıktada goruldugu gıbı sdr-rlt ya da hackrf one almayı dusunuyorum ama ıkısının arasında calısma mantıgı nedır bılmıyorum bıraz arastırma yapmıstım fakat ıstedıgım bılgılere ulasamadım ve kurulumundan bahseden ıcerıkler bulamadım genelde ıngılızce ıcerık var onlarıda anlayamıyorum yardımlarınızı beklıyorum
Hackrf tek basina isine yaramaz benim tavsiyem Sigintos isletim sistemini kur ve hackrf le baglanman dahakolay olcaktir.Ileri derecede linux bilgin olmasi islerini kolaylastiracaktir Sorun olursa bana yaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.