Hangi programlama dili veya herhangi bir şey

Poyralljack

Yeni üye
1 Eki 2019
27
0
1. sınıfım c ve c++ biliyorum ve savunma sanayisinde çalışmak istiyorum . Bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. Fakat ne öğrenmeliyim ne konuda kendimi geliştirmeliyim bilmiyorum. Savunma sanayisinde çalışan veya bilgisi olan beni aydınlatabilir mi?

woosal

Yeni üye
21 Ağu 2019
28
0
Pythonla Zapay Zeka, Makine Öğrenimi ve Görüntü İşlemeden devam ede bilirsin

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Savunma sanayisinde calişcaksan gömülü sistem nedir oğren tcp ip bilgin üst düzey olmalı c++dan devam et baska bir dil ogrenmeye harciyacagin vakti kendini c++ de daha cok gelistirmek icin harca

WhoB

Yeni üye
10 Eki 2019
38
1
Makine alanında ilerlemek istiyorsun sanırsam
Önerilerim Python,Assembly,C ve C++ da ilerlersen faydana olacaktır
İyi Forumlar :)

Poyralljack

Yeni üye
1 Eki 2019
27
0
Teşekkür ederim peki bu konularda ilerlerken nasıl gelişebilirim doküman olarak kullanabileceğim bir site var mı ?

Poyralljack

Yeni üye
1 Eki 2019
27
0
Peki c ve c++ biliyorum bundan sonra sizce ne yapmalıyım.Yapay zeka nasıl öğrenirim nasıl geliştiririm gibi.

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Al öğrenmek için videolara bakman gerekiyor,veya şu paralı eğitimler oluyor git onlara katıl paran varsa :)

wαɴderѕ

Kıdemli Üye
16 Ocak 2016
2,023
40
istanbulda yaşıyorsanız orada ücretsiz eğitimler oluyor yapay zeka öğrenin diyorum başka bir şey demiyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.