Hepsi burada güvenilirmi???

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Güvenilir internetten alışveriş yaptigimda çoğunlukla o siteden alışveriş yapıyorum

Demirbx

Yeni üye
26 Ocak 2019
20
0
Ankara
Ben bütün alışverişlerimi oradan yapıyorum ve etrafımda kullanan çok fazla kişi var. Kafana takma sorun yaşıyacağını düşünmüyorum. Yorumları oku, puanına bak, sağda mağazalar listesi vardır istersen başka mağazadan onun belirlediği fiyata da alabilirsin. Kendini kasma başka sorun varsa ÖM den sorabilirsin cevaplarım ve yardım ederim. İyi alış verişler. :

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Hepsi Burada'nın mağazası yok internet'ten sipariş sitesi kendisi güvenilirdir orada çok uygun fiyata teknolojik ürünler bulabilirsin. Sorun yaşayan pek insan yok.

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Güvenilir birçok alışveriş yaptım satıcıların puanlarına bakarak yorumları okuyarak da alışveriş yapabilirsin.

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Hepsiburada sadece bir site satışı yapanlar dükkan ve mağazalar.Güvenilir bir alışveriş için yüksek puanlı satıcılardan al.

Subroom

Yeni üye
19 Ocak 2019
18
0
Mutlu
1 - konu yeri yanlış yönetim düzeltir büyük ihtimalle.
2 - hepsi burada bir intarnetten alışveriş sitesidir bunun bir mağzası bulunmamaktadır. iyi forumlar.

Kitty

Yeni üye
19 Ocak 2019
20
0
Hepsiburada,Vatanbilgisayar,amazon,aliexpress vb siteler sertifikalı vede vergi ödeyen yerlerdir. 3D secure sağlayan vede 256 bit ssl koruması veren siteleri milyonlarca kişi kullanıyor vede emin ol 10-20(TL) paranda gözü olan yerler değiller. Kendi deposu var ama genellikle(%95) internet üzerinden getirtiyor, ya da firmalardan ucuza toplu alıp satışını yapıyorlar.

MALUK37

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
625
0
Hatay&#10003
Https olan siteler güvenli siteleridir dostum gitti gidiyor, hepsi burada, n11 gibi siteler zaten bilindik sitelerdir bunların mağazaları varmı onu bilmiyorum ama siteler güvenlidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.