Hizli Mesaj Atma

Mesaj Atarken 60 SN Beklemeyelim

• Evet,Beklemeyelim

Oy: 18 47.4%
  • Hayir, Beklensin

Oy: 20 52.6%

• Kullanılan toplam oy
    38

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Dusundum Tasindim Bazen 2,3 Kisiyle Ayni Anda konusuruyorum sirf ben degil bazi arkadaslarimizda oyle ben diyorumki mesaj atarken baska mesaj aticagimiz zaman 60 saniye bekliyoruz bu engellemeyi kaldirsak fenami olur ?

LnxCdr

Katılımcı Üye
2 Şub 2012
442
0
Everywhere
Bence 60 saniye çok iyi hatta arttılabilir bile. Arkadaşlar şimdi siz cevap yazıyorsunuz ama bunların hepsini 1 mesajda toplasanız daha iyi olmaz mı ? Hem kirlilik de önlenmiş olur değil mi ?
Küçük bir örnekle açıklamak istersek : TIKLA

DarKSpaWn

Katılımcı Üye
21 Tem 2012
292
0
Antalya
Bnece beklemese daha ii olur die düşünüordum
Bence Beklesin ama aşırı değil 60 sn çok fazla ama 20 30 sn arası olması güzel olur yoksa forumda lag olur artı saldıralar düzenlenebilir böylece
Mesela forumda buldum oto cevap yapılmış bunu mesaj olarak kodladıklarını düşünsene 30-40 bilgisayar filan ve ayrı tarayıcılardan 4 tane taracıyı olsa bir bilgisayarda 30 tanede bilgisayar olsa 5 snde 1 mesaj atsa 1440 mesaj atar dakikada

Kapasite

Katılımcı Üye
3 Ağu 2012
744
0
Geçmişten
kardeşim vip üye olursan 8 kişiye aynı anda gönderebilirsin özel mesaj ama özel mesajların süresi gayet iyi ve indirileceğini sanmıyorum iyi yönleri olabilir ama kötü yönleride var

DarKSpaWn

Katılımcı Üye
21 Tem 2012
292
0
Antalya
kardeşim vip üye olursan 8 kişiye aynı anda gönderebilirsin özel mesaj ama özel mesajların süresi gayet iyi ve indirileceğini sanmıyorum iyi yönleri olabilir ama kötü yönleride var
Aynen kardeş dediğin gibi iyi ve kötü yönleri var daha fazla uzatmaya gerek yok bence ama 60 sn'de çok fazla 20-30 arası birşey olsada gayet iyi olur

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Ben artik foruma cok girmiyorum eskisi gibi konusmuyorum bu konuyu onceden acmiştim ama konusan arkadaslar icin 20-30 sn. ideal olarak goruyorum

iyi forumlar size

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.