Hola!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mama Mia

Yeni üye
17 Şub 2019
12
0

Merhabalar!
Bu forumu yaklaşık 1.5 senedir ara sıra ziyaret edip önüme çıkan başlıklardan birkaç şey okuyordum. Yine bugün ilginç bir şeyler ararken kendime neden üye olmuyorum diye sordum. Kısacası artık ben de üyenizim fakat üye olmanın bana ne kazandırdığını henüz anlamış değilim. Sanırım artık sadece ben de konu açabiliyorum. Bu konu hakkında beni bilgilendirmek veya birkaç ipucu vermek isteyen olursa lütfen çekinmeden mesaj atsın. Mesaj kutumun yerini öğrenir öğrenmez cevap vereceğim!:mutlu

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Aramıza hoş geldin dostum!
Forum kurallarını ve misyonu okumayı unutma!
Forumda biraz gezin ve kendini geliştir!
Birisi sana mesaj attığı zaman bildirim gelir ve mesaj bölümüne özel mesaj yani öm denir.
Hep seni aramızda görebilmek dileğimle...
Forumda sana göre konular vardır mutlaka :)

İyi Forumlar! :)

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Öncelikle Foruma Hoşgeldiniz
Kuralları ve Misyonu Okumayı Unutmayınız
Forumdaki Konuları İnceleyerek Kendinizi Geliştirebileceğinize İnanıyorum.
İyi Forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.