ie 8 nasıl bır tarayıcıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
formattan sonra bunu kurmayı dusunuyorum . bu tarayıcı nasıl kullanan yada bılgısı olan soyleyebılırmı ie 7 dekı gıbı acıkları varmı ... getırdıgı avantajlar nedır . sımdıden tesekkue ederım ...

Sorun çözüldüğü için konu kapatılmıştır/ yavuzonder_135

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
kotalı kullanıcıysanız 8 sürümünü hiç kurmayın.. google chrome kurun ve varsayılan tarayıcınız yapın.. memnun kalacaksınız;)

MaxMurat

Katılımcı Üye
17 Şub 2008
464
0
Win.32/system/
Microsoft’un birçok incelemede yere göğe sığdıramadığı tarayıcısı Internet Explorer 8 ne yazık ki eklentiler konusunda oldukça başarısız. Geniş eklenti seçenekleri ve hız yönündeki olumlu gidişatı ile Firefox artı puan almış durumda.
Microsoft’un yaptığı bir açıklamaya göre Internet Explorer aslında diğer tarayıcılardan daha hızlı olduğunu ama, program ile uyum sağlayamayan üçüncü yazılım ve eklentilerin Internet Explorer’i yavaşlattığını belirtti.

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
gereklı bılgıyı aldım sanırım google chrome kullanacagım . fıre fox da kullamıyorum benım ıstedıgım su mns hotmail actıgımda ie ıle acılıyor . bunu fıre fox yada google chrome ıle acılacak sekılde ayarlayabılırmıyım. bu sorunun cevabı sonrasında konu kılıtlnebılır tesekkur ederım ....

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
Ben butun bu yorumların tersini duşunuyorum ie 8 kullanıyorum ve gayet başarılı buluyorum En iisi En yenisi... sorunlar yavas yavas duzelecektır elbette hatasız bişey olmaz sonucta insan yapısı...

Internet Explorer 8 ile gelen önemli yeniliklerin başında "Uyumluluk Modu" geliyor, böylece eski Internet Explorer sürümlerine göre hazırlanan web sitelerine ilişkin uyum problemi ortadan kalkıyor.

Firefoxu kurunca zaten varsayılan tarayıcı olarak ayarlansınmı die sorar evet dersiniz...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
gecerlı tarayıcım fıre fox ama yınede ei ıle acılıyor hotmaıl hesabım . explorer 8 de kurup denıyecegım . ayrıca sımdı bır yerde okudum bıraz agır calısmasının sebebı guvenlık ayarlarındanmıs anladıgım kadarı ıle . sonucta denemek lazım . ben ie 7 kullandıgım zaman en cok hasere ordan gelıyor . hıc uyarmıyor en azından fire fox saldırı sıtesı dıye veya onun gıbı uyarılarda bulunuyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.