İnstagram 50K Takipçi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kemus

Üye
7 Nis 2016
197
0
İSTANBUL
[COLOR=red"]Kazanan 'bedoso' adlı arkadaşımızdır[/COLOR]​
.
Herkeze iyi forumlar dilerim.

Yapacağım çekiliş sonunda ,
1kişiye 50Bin Adet Takipçi hediye edeceğim.

Kazanının isteğine göre 50k Bot takipçi veya aktif Türk takipçi aktarımı sağlayacağım.
**Fakat belirtmem gereken önemli bir husus var :)
-Attığım 50K Türk takipçiler , aktif oldukları için 50k takipçi 10-15k ya kadar düşecektir.
Düşünce 1kez daha 50k yollayabilirim telafi olması için , fakat normal olarak tekrardan düşecektir :)
-Botlarda öyle bir ihtimal söz konusu değildir , 50k attığım bot takipçi 100kişi bile azalmayacaktır.

Bu çekilişe nasıl katılırım ?

- Katılımı tam olarak görebilmemiz için sizlerden konuya 'Teşekkür' etmenizi istiyorum.
- Diğer bir husus ; Başına #Katılıyorum tagı koyup , 'Turkhackteam' hakkındaki düşüncelerinizi kısa ve öz bir şekilde belirtmenizi istiyorum. Düşünce belirtmeyenler ne olursa olsun çekilişe katılamayacaktır.

Yukarıdaki hususları uyguladığınız taktirde , çekiliş için listeye adınızı yazacağım.

Çekiliş Başlangıç Tarihi :
4 Nisan 2017
Çekiliş Bitiş Tarihi : 14 Nisan 2017
Takipçi Teslim Tarihi : 15 Nisan 2017

Bol Şanslar :)

*** Konu için gerekli izin 'DeneyimsizDenek' co-adminimizden alınmıştır. ***
[/COLOR]​

Son düzenleme:

ancients123

Uzman üye
9 Nis 2016
1,723
338
#katılıyorum

Kardeşim tht hakkında 1 yıldır çok fazla düşüncem var çok iyi - efendi kardeşlerimiz olsun
yardımsever kardeşlerimiz olsun öğretmek isteyen daha nicesi
kardeşim 1 yıldır ben her siteye girdiğimde en kötü günüm güzelleşiyor

arathorn48

Katılımcı Üye
15 Tem 2015
338
0
Fethiye
#Katılıyorum
TürkHackTeam de birsürü abilerim kardeşlerim var .Bir şey anlamadığım, bilmediklerimi öğreniyorum TürkHackTeam sayesinde.

Son düzenleme:

Fenertube

Katılımcı Üye
22 May 2016
603
0
#katılıyorum

düşüncem: ailem. bilgisayara girme sebebim. aşk yaşama sebebim. türkçü atatürkçü dinci bozkurt vb olma sebebim.

1mpossibl3

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
309
3
C:/system32
#katılıyorum

Türk hack team 6 aydır üyeyim fakat diğer hesabimin nicki saçma olduğu için onu bırakmak zorunda kaldım.bu site herseyi güzelleştiriyor gunumun cogunu burda geçiriyorum

baran1122

Yeni üye
7 Nis 2013
39
0
#Katılıyorum

Forumda 4 yildir varim her gecen gun bilgime bilgi ekliyorum bu forum sayesinde seviyorum bu forumu :)

GAA

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
412
1
#katiliyorum
Tht forumu benim ailem oldu gerek Türk ve Atatürk sevgisiyle beni yanina ceken bir aile oldu.

hackmione

Üye
19 Mar 2017
61
0
#Katılıyorum

THT'yi çok uzun zamandır takip ediyordum :) Sağlam bir aile ve sağlam dostluklar var.Hazır üyelikler açılmışken şansımı denemek istedim :) Ve bende iyi ki artık buradayım diyorum.Tek kötü tarafı bazı arkadaşlar iyilikleri suistimal edip,hesap şifrelerini değiştirmeseler çok daha iyi olacak :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.