İnstagram 50K Takipçi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ismailfrt

Üye
11 Haz 2016
217
1
tûrÄ·iye
#katiliyorum ben cok uzun zamandir burada deilim yani oyle 1 senedir fln burada deilim ama cok kisa zamanda bufayi sevdim her istgimiz max 5 dk da gerveklesiyor efsane bir yer

Kemus

Üye
7 Nis 2016
197
0
İSTANBUL
Arkadaşlar lütfen ana postu dikkatlice okuyunuz.
TürkHackTeam hakkında düşüncelerini belirtmeyenler listeye yazılmayacaklardır.

memo2701

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
278
0
#katılıyorum
Bircok sey ogrendim sizler sayesinde dahada öğrenmeye calisacagim Allah emeginizi boşa cikarmasin THT bir ailedir..

AOSTR

Uzman üye
30 Tem 2016
1,325
3
Wroclaw
#Katılıyorum
Kafamı dağıtıp sorunlarım olduğunda araştırır yada yardım ederim.

BraveHacker13

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
554
0
Derinlerden
#Katılıyorum
TurkHackTeam olmasa bir seyler ogrenmem imkansiz olurdu buradaki kardeslerime ve abilerime cok tesekkur ediyorum
THT benim onumu acan yer oldu

Basupy3778

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
303
0
-
#Katılıyorum kardeş kısaca şöyle söyliyeyim biz burda toplanıp sohbet ediyoruz abilerimiz veya kardeşlerimiz yardıma ihtiyacı olana yardım ediyoruz kimi zaman yardım istiyoruz bi konu hakkında yani aile ortamindan tek farkı burası forum yüz yüze görüşemiyoruz yoksa pek fark yok saygılar...

eco1999

Üye
17 Nis 2015
74
0
#Katılıyorum

Türkhackteam teknolojiden anlayan bir çok insanın bulunduğu değişik bir platform.

Aso1

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
2,680
0
Bilecik
#katılıyorum

THT de gerçekten güzek bir ortam var çoğusuyla doatum zaten her gün yeni bir dost kazanıyorum

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
#Katılıyorum
Tht Hakkında Düşüncelerim Bence Tht Geliştirilen bilir Üyelerin Çoğu Hack İçin Değilde Yardim Amaçlı Eğlence Geyik Amaçlı Üye Olmuşlar Düzenlebmeli Bir Sistem Ayarlanmali Tabi Her yeni Özellik yeni bir açık olustura Bilir Düzeltilmelidir .

Cyber-Star

Üye
8 Ocak 2017
122
0
-
#Katılıyorum tht ailem gibi çok seviyorum yardım istediğimde ederler, vb. yaşama sevincim :D

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
#Katılıyorum
Düşüncem : Yardım sever ve öğrenmek istiyen herkes için çok güzel bir platform.
Sanal aile diyebilirim.

Zheana

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,467
2
#Katılıyorum
Her bilgisayarı açtığımda ilk girdiğim site oluyor. Paylaşılan konuları okudukça kendimi geliştiriyorum.
Herkese teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.