İnstagram 50K Takipçi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BD4ANON

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
848
0
ROOTanya
#KATILIYORUM
Turkhacktam bana göre Türkiye nin en iyi (sadece hack olarak değil) sitesi ve dev bir sanal aile Herkes herkesin kardeşi gibi iyi Forumlar :)

hBYf4

Yeni üye
19 Mar 2017
31
0
#KATILIYORUM
Burası gerçekten de çok güzel bir yer sizinle çok mutluyum arkadaşlar kardeşler üstelik sizden öğreneceğim çok şey var :)

laz123123

Üye
8 Ocak 2017
140
2
#KATILIYORUM ben tht de genelikle sosyal mühendisliği severim güzel konular çünki istediğimde merak ettiğim her hangi bişeyi ordan bakıyorm aldatma sanatı gibi bir çok kitap vardı pdf si anlatıyordu adam onları okudum öyle yani güzel bir forum

FatallShoote

Yeni üye
14 May 2016
12
0
Ben katıldığım günden beridir öğrenmeye çalışıyorum birşeyleri programcılık okuyorum okuldan çok burda öğreniyorum.Teşekkürler #Katılıyorum

andro26

Üye
19 Nis 2015
244
0
los encılıs
#Katılıyorum

Tht bu konulara merakli kişiler icin bulunmaz bir imkan diyebiliriz.Faydalanmasini bilen burada kendini iyi bir sekilde gelistirebilir.Saygilar ...

ikncgrkn

Yeni üye
19 May 2016
8
0
#katılıyorum
bu forumda yaklasık 1.5 yıldır varım çok iyi şeyler öğrendim herkese teşekkürler.

D4D4S

Katılımcı Üye
17 Mar 2017
857
0
#Katılıyorum

TürkHackTeam benim için aylarca beklediğim ve Türkiye'nin hatta Dünya'nın en iyi hack gruplarından birisidir.Sevmeseydim aylarca beklemezdim :)

İnstagram kullanıcı adım: baranozbey.tht

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
#Katılıyorum
THT Türkiye'nin 1 numaralı hack ve yardımlaşma platformudur

BAMSIBEY

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
547
2
root@Yakuza
#Katılıyorum

Bu forumda aile ortamı var herkes birbirlerine yardım ediyor böyle ortamda bulunduğum için mutluyum :D

NEOPLAN35

Yeni üye
29 Ağu 2015
14
0
#katılıyorum tht benim için öğretim yuvası gibi bir yer 2015 ağustostan beri buradayım pek konu açmayı tercih etmiyorum çünkü merak ettiğim herşeyi araştırırsam bulabiliyorum o yüzden de rütbem düşüktür ama ben aktifim. Tht ailesini seviyorum

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
2016 dan beri burdayım tanıdığım en yardımsever insanlar burda gerçek hayatta hiçbir insanın önemsemediği biriyim ama burdaki insanlar benimde dünyada bir yerim olduğunu hatırlatıyor tht benim 2. ailem gibi hepimizin Allah yar ve yardımcısı olsun yolumuz açık olsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.