İnstagram Hesap düşürme %100 Çalışıyor. | Kanıtlı |

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
VPN : ON
https://img.webme.com/***/h/htmlkodlari34/sol_bayrak2.png

PNG_Ayra_-_Nisanboard_456.png

Öncelikle hepiniz'e Selam'ın Aleyküm, bu konum'da sizlere "İnstagram" hesap düşürme taktiğini
gösteriyorum, dilerseniz yazılı anlatım dilerseniz video'lu anlatım'dan hesap düşürebilirsiniz.

Ayrıca işinize yaradıysa, bir "TEŞEKKÜR" butonu'na tıklama'yı unutmayınız.

NOT: İmla, yazım yanlışı yaptığım yerlerde, özür diliyorum.

PNG_Ayra_-_Nisanboard_456.png

**YAZILI ANLATIM COMBOLİST **

Madde'ler halinde ve kısa olarak öz şekli'ni anlatacağım.

1 - Gerekli olan programımız, bir "COMBO LİST" oluşturucu. (LİNKLER KONU SONUN'DA) Ben "Slayer Leecher" kullanıyorum onun üzerinden gidelim.

NDB6dL.png

2- "1" Numara'lı yere istediğimiz keyword'u yazıyoruz. (aşşağıda örnek verdim)

3- "2" Numara'lı yerden "SON 24 SAAT" içerisindeki, tüm bu kelimeler geçen siteleri taratıyoruz.

4- "3" Numara'lı "START" Butonu'na basıyoruz.

5- Siteler taranmaya başlıyor, belirli bir zaman sonra sağ attaki "RESULTAT" sayıları duruyor ve
"STOP" diyoruz.

6- "4" Numara'lı "Filtring" Butonu'na tıklıyoruz. Çıkan uyarı'ya "OK" diyoruz ve devam ediyoruz.

7- "5" Numaralı "GRAB" Butonu'na tıklıyoruz ve devam ediyoruz.

8- Son olarak çıkan siteleri kayıt ediyoruz. "6" Numaralı sayıda'ki "Save Resultat" butonu'na tıklayarak, kayıt etmek istediğimiz dizini seçip kayıt ediyoruz.

9- "7" Numara'lı "LEECHER" Bölümüne geçiş zamanımız geldi, Tıklıyoruz. Karşımıza Böyle bir ekran gelecektir.

9N18Zr.png

10- "8" Numara'lı "Load Links" Butonu'na tıklayarak kayıt ettiğimiz linkleri buraya aktarıyoruz.

11- "9" Numara'lı Seçenekte EMAİL:pASS'ı seçmeyi unutmayın. (EĞER USER:pASS SEÇERSENİZ HATA ALIRSINIZ. )

12- "10" Numara'lı "START" Butonu'na basarak, combolist'leri siteler'den çekelim.

13- "11" Numara'lı "SAVE RESULTAT" Buton'u ile bulduğumuz combolistler'i kayıt edelim.

ayrac-png.63868

YAZILI ANLATIM ACCOUNT PEAPER

7Dnmym.png

Programı çalıştırıyoruz. Eğer elinizde ".txt" halinde proxy dosyası varsa "6" Numara'lı buton ile import ediniz. "3" Numara'lı "TEXT PROXİES" ile test ettikten sonra sırası ile "4" ve "5" No'lu butonlara basınız.

Eğer elinizde proxy yok ise.

1- "1" Numara'lı butona basın.

2- "2" Numara'lı Butona basın ve biraz bekleyin, size kaç proxy buldugunu söyleyecektir. "ok" butonu'na basın ve devam edin.

3- "3" Numara'lı Butona basın çalışan proxy'leri öğrenin.

4- "4" Numara'lı Butona basınız çalışan proxyler ile çalışmayanları ayırın.

5- "5" Numara'lı Butona basınız yavaş olan proxyleri temizleyin.

Porxy'leri hallettikten sonra geriye "Modül" seçmek kalıyor.

PDW31Q.png

Dilerseniz Email: pass kullanan tüm modülleri seçebilirsiniz. Dilerseniz sadece Tek olarak seçebilirsiniz.

oVWQqb.png

6- "10" Numaralı buton'a tıklayarak ana sayfaya gelin.

7- "11" Numaralı buton'a tıklayarak en başta buldugumuz combolist'i seçin.

8- "12" Numaralı buton'a tıklayarak başlatın.

9- "13" Numaralı buton'a "SAĞ" tıklayarak masa üstüne kayıt edin ve mutlu son :)

ayrac-png.63868

VİDEO'LU ANLATIM.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=vAK6uDLdcZk&feature=youtu.be[/ame]

Şarkı link: https://tik.lat/k7LSg

İndirme linkleri

Account Preaper : https://tik.lat/QUt32

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kayaali

Üye
15 Mar 2018
56
0
100
NEREYE
hocam yararlı konu ellerinize sağlık.. fakat konu yanlış yere açılmış konuyu taşımalarınız moderatörlerimizden rica edebilir misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.