İnstagram Hesap düşürme %100 Çalışıyor. | Kanıtlı |

20 Ağu 2017
153
0
ya merak etiyorum birinin insagram vb hesaplarını çalınca ne geciyor elinize sadece ego tatmin etmek için

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
VPN : ON
Ego tatmin etmek icin degil ufak tefek seyler bir baslangicitir.

Ayrica hocam dogrulamaya dusmeyen bir hesabi kullaniyorum su an 1600luk hesap %99.80 dusuyor ama denk geliyor arada email sifre ayni oluyor bazen

Ve gormeyen arkadaslar icin guncel

Ayrica bu aksam toplu program aticam hersey dahil

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
ya merak etiyorum birinin insagram vb hesaplarını çalınca ne geciyor elinize sadece ego tatmin etmek için

DOĞRULAMAYA DÜŞER!! kullanamazsınız

dostum bu keywordlarla en fazla kaç klık hesap düşer bide başka keyword üretebilirmiyiz

Hocam tabiki istesiginiz kadar dusurebilirsiniz keyword dedigim gibi kendiniz ne istiyorsaniz uretebilirsiniz.

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
özelden bir keyword yollayabilir misiniz ve ya bir combolist ben çekmeye çalışıyorum çekemiyorum

DontPanic12

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
747
0
BAKÜ
%100 çalışıyor değil

%90 yaz sen ona millet bunnu görüp geliyor ama hayal kırıklığına uğruyor

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
%100 çalışıyor değil

%90 yaz sen ona millet bunnu görüp geliyor ama hayal kırıklığına uğruyor

Dostum :) calisiyor iste sen beceremiyordan yapacak birsey yok yorhmlara bakarsan 1 tanesi calismadi diyen yok :) ancak calisiyor yorunlari olanlar var ;)

Ayrica dogrulamaya dustugunu anlattim :) bu yuzden %100 diyorum arada dusmeyenler elbet var mesela denk gekdi ve kullaniyorum 1600 luk hesabi

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.