Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Ben şöyle en çok sorulanları sıralamak istiyorum:
İnstagram doğrulmaya düşmüş hesapları nasıl çalarım?
instagram fake numara ile kayıt olma?
instagram doğrulama sms'i gelmiyor, yardım
gibi başlıklar altında soruları çok gördüm. Daha aklıma gelirse editleyip ekleme yapacağım.

UnknownRight

Katılımcı Üye
17 May 2018
349
0
Ben Bu Durumu Şikayetim Var Bölümüne Konu Halinde Paylaştığımda Çok Tepki Gelmişti .
Demekki Bu Durumdan Sadece Ben Rahatsız Değilmişim .
Ellerinize Sağlık Gerekli Bir Konuydu :)

9 Ara 2017
58
2
DARKWEB
İnstagram Hesap Çalma

Öncelikle Merhabalar Bizim bir instagram hesabı çalındı herşeyi değiştirildi hiç bir şekilde geri alamıyorum daha fazla yardım al gelmiyor hesap donduruldu çalındıktan sonra herşey değişti mail bile atamıyoruz bilgisi olanlar yardım etsin şimdiden sağolun

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Öncelikle Merhabalar Bizim bir instagram hesabı çalındı herşeyi değiştirildi hiç bir şekilde geri alamıyorum daha fazla yardım al gelmiyor hesap donduruldu çalındıktan sonra herşey değişti mail bile atamıyoruz bilgisi olanlar yardım etsin şimdiden sağolun

Hesaba eklediğiniz maile bilgileriniz değiştirildi bunu siz yapmadıysanız tıklayın şeklinde bir mesaj gelmiş olması lazım ordan yürümeye çalışın.

THE_ORDER

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
893
0
Sanal Dünya

E-postana gelen mailden geri alabilirsiniz.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
Konuyu sabitlemezseniz bu konuda kaybolur, herkesin görmesi lazım.

Benim kullanmakta olduğum hesap kapatıldı. Topluluk kurallarına aykırı diyor. Sanırım çok fazla takip isteği, takipten çıkartma işlemi yaptırdığım için oldu.
Hesabı açabilecek yardımcı olursa sevinirim.
İçinde 2 tane yabancı kız model resmi vardı sadece.

DUMPPER

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
598
0
İnstagram'da HESAPLARIMI NASIL TAKİPÇİ OLARAK ATABİLİRM?

Merhabalar ;
BENİM BAYAĞI BİR HESAP VAR BUNLARI NASIL TAKİPÇİ OALRAK GÖNDERE BİLİRİM PHP VEYA ADMİN PANELLİ SCRİPT VARMI ?

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
178
root
Konuyu sabitlemezseniz bu konuda kaybolur, herkesin görmesi lazım.

Benim kullanmakta olduğum hesap kapatıldı. Topluluk kurallarına aykırı diyor. Sanırım çok fazla takip isteği, takipten çıkartma işlemi yaptırdığım için oldu.
Hesabı açabilecek yardımcı olursa sevinirim.
İçinde 2 tane yabancı kız model resmi vardı sadece.

Topluluk kurallarına aykırı diyor ise eğer takipçilerle vesaire alakası yoktur. Fotoğraf sahibi sizi taklitten dolayı şikayet etmiş olabilir. Açılması zor diye biliyorum.

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
Instagram scriptimi nereye atyosam hesap askiya aliniyor. Hemen hemen tum free host domainleri denedim. Hesap hep askiya aliniyor. Yardim edin ltfn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.