Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
İnstagram Hk

Arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar Bana Yabancı Kişilerin İnstagram Hesabını Çalıcamda Sms Hilesiyle Fakat Telefon Numaralarını Nasıl Bulacağım Hakkında Bilgi Vercek Varmı ?

alone-dark

Uzman üye
25 Haz 2015
1,599
9
Venüs
instagram takipci almak

instagramda bot takipci almam lazım evet gereksiz birşey fakat bir iş için kullanıcam bildiğiniz güvenilir bir site varmıdır?

NOT : mobil ödeme ile alicam mobil ödeme ile satiş yapan site gerekli

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Instagram

Dondurduğum bir instgrm hesabımı geri alamıyorum. Gmail üstünden girince tam yeni şifre yerinde böyle bi hesap bulunamadı diyor. önerisi olan ?

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
Instagram scriptimi nereye atyosam hesap askiya aliniyor. Hemen hemen tum free host domainleri denedim. Hesap hep askiya aliniyor. Yardim edin ltfn

Bu kadar önemli ise çalmak sizin için, 20 TL ye 1 yıllık domainler var onlardan alabilirsiniz.

Beyler İnstagramını Çalacağımız Yabancı Kişilerin Numarasını Nasıl Buluyoruz.

Fake instagram telefon scripti kurabilirsiniz.

Konuyu sabitlemezseniz bu konuda kaybolur, herkesin görmesi lazım.

Benim kullanmakta olduğum hesap kapatıldı. Topluluk kurallarına aykırı diyor. Sanırım çok fazla takip isteği, takipten çıkartma işlemi yaptırdığım için oldu.
Hesabı açabilecek yardımcı olursa sevinirim.
İçinde 2 tane yabancı kız model resmi vardı sadece.
İnstagrama mail atabilirsiniz, onun dışında pek bir seçeneğiniz yok maalesef.

MRDizzy

Katılımcı Üye
17 May 2018
857
2
Bu kadar önemli ise çalmak sizin için, 20 TL ye 1 yıllık domainler var onlardan alabilirsiniz.

Fake instagram telefon scripti kurabilirsiniz.

İnstagrama mail atabilirsiniz, onun dışında pek bir seçeneğiniz yok maalesef.

o nasıl birşey hocam Fake instagram telefon scripti kurabilirsiniz. ?

'BLACK'

Uzman üye
25 Mar 2018
1,317
2
//İNSTAGRAM
Devreler ve komutanlarim instagram panel kurmayı bana öğretirmisiniz

Selamun Aleyküm, bu işe ufak çaplı yatırımla başlaman lazım. Çünkü ücretsiz instagram panel scriptlerinde ya shell oluyor, ya da çalışmıyor. Shell olduğu zaman, adam senin admin paneline girebilir, userlerini çalabilir vs. Fakat çalışan bir siten var, ücretsiz hostingi başlama-öğrenme amaçlı kullanabilirsin. Ama siten iyi yerlere geldiğinde ücretsiz hosting siteni taşıyamaz duruma gelir. Smm panel olayına da bakabilirsin. Daha kârlı olacağını düşünüyorum. Bvr555

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
VPN : ON
İnstagram hesap kapatma.

Merhaba bir kullanıcı adı var ben bunu almak istiyorum ancak hesabı kapatmam gerke nasıl yapabilirim ? sosyal mühendislik için zamanım yok .

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,493
1
Ğ‚¬ºÙ
İnstagram Hesap

Diğer hesaplarıma girebiliyorum ama kendi hesabıma giremiyorum.Başka telefonlarda da denedim aynı hatayı veriyor interneti de resetledim ama hata aynı yardım eder misiniz ?

Hata resmi :
yqAmqL.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.