Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Artruz

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
408
3
Evren
İnstagram sunucuları yoğun olduğundan kaynaklanıyor hatanız.Eğer yukarda dedigim gibi değişmesse sonuç bu yüzdendir

İnstagram Help Sistemleri Facebook'a bağlıdır yeni gelen güncelleme ile instagramın help sistemlerinde bir çok kategori facebook'un help sistemine taşındı fakat linkler halen eskiye yönlendirmeye çalışıyor o yüzden olmayan içerikten hata alıyorsunuz.

Thanders

Üye
8 Ocak 2017
230
0
İnstagram panel hakkında yardım.

Paneli kuruyorum sıkıntısız arayüze girebiliyorum ama ne zaman user:pass aktarmaya çalışsam login başarısız hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

Not:Aydı durum member girişinde de oluyor. İnstagramdan bu girişi ben yaptım dememe rağmen.

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Kendine böyle bir durumlar için fake bir hesab açabilirsin. İsmi gözükmediğini düşündüğün kişiyi, aratıp bir sonuç çıkarsa anlarsın. Onun dışında bir program ile bunu öğrenmek imkansızdır. İnstagram'dan bahsediyoruz.

The Hacker 51

Yeni üye
17 May 2018
35
0
İnstagram bu atağa bu şekilde devap veriyor, zaten öncedende vardı doğrulama işi, forumda defalarca konu açıldı fakat şuanlık kesin bir çözüm yok zaten kime sorsanız VPN kullan vs. şeyler der.

Belirli Vpn'ler Var Hocam Onlar Geçiyor Tabiki de Kimse Söylemek İstemiyor Ben Forumdan Birisine Sormuştum Adam Benim 2 Tane İnstagram Hesabım Vardı Baya Takipçili Olan Onları İstedi Vermedim Kendim Buldum :D

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Öncelikle İyi Günler.İnstagrama Account Reaper'dan Düşürdüğünüz İstediğiniz Hesaba Girdiğinizde Doğrulamaya Düşecektir Çünkü Account Reaper Hesaba Girerse Size Gösteriyor Yani Daha Önceden Girmiş Oluyor...Eğer Bir Combolist Bulursanız Düzgün Atıyorum Sadece Amerika Vatandaşlarının Olduğu Bu Sefer Amerika Proxyleri Bulup Doğrulamaya Düşmesini Engelleyebilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.