Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
sadece tanıdıkları kabul edebiliyorlar kullanıcılar bu durumda tek çaren ortak arkadaşlarınızdan birinden rica etmendir. Tavsiyem fazla sosyal olmayan birinden rica et mutlaka verecektir.

Ozgurdonertas

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
407
1
Webbixy
Arkadaşlar ben bir program veya site arıyorum.
Tek isteğim mesela insanlar turkiye sayfasını takip ederse yeni kişiler ben o takip edenleri takip etmek istiyorum.

Böyle bir şey var biliyorum ama nasıl yapıyolar yardımcı olur musunuz?

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
telefon onayına düşen hesaplar için kullanabileceğim beleş numara veren site?
textnow ile 650 ve 850'li numaralar alıyorum yinede olmuyor numarayı kabul etmiyor.
receive sms sitelerinde de numarayı kabul ediiyor ama siteye msj gelmiyor

Doukanyrdn

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
599
0
Ankara
İnstagram Sorun

İnstagram Bir tane hesap kasıyordum 20k ya tamamlamak için sitelerden şüpheli giriş denemesi hatası verip hiç bir siteye girmemeye başladı çözümü nedir?

SemihTR123

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
518
1
İstanbul
Öncelikle başka fake hesaplardan kasarsanız daha iyi olur.Araştırdığıma göre;

1-)Hesabınızı bilgisayar üzerinden açınız “instagram.com” adresine kullanıcı adı ver şifreniz ile giriş yapınız.
2-)Profil > Ayarlar > İzinli Uygulamalar “https://www.instagram.com/accounts/manage_access/” adresi üzerinden izinli uygulamalar altında üçüncü partilere izin verdiniz ise buradaki tüm programları, yazılımları kaldırın.
3-)İnstagram hesabınızın şifresini değiştirin.

Hiçbiri işe yaramaz ise; TIKLA

Sonuncu yöntemde işe yaramaz ise özel mesaj atabilirsiniz.

Kaynak

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Arkadaşlar ben bir program veya site arıyorum.
Tek isteğim mesela insanlar turkiye sayfasını takip ederse yeni kişiler ben o takip edenleri takip etmek istiyorum.

Böyle bir şey var biliyorum ama nasıl yapıyolar yardımcı olur musunuz?

Followers Chief, patch yapabilirsin lucky patcher ile veya direk 7 günlük ücretsiz deneme sürümü var. (Aboneliğini iptal etmeyi unutma)

Doukanyrdn

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
599
0
Ankara
Öncelikle başka fake hesaplardan kasarsanız daha iyi olur.Araştırdığıma göre;

1-)Hesabınızı bilgisayar üzerinden açınız “instagram.com” adresine kullanıcı adı ver şifreniz ile giriş yapınız.
2-)Profil > Ayarlar > İzinli Uygulamalar “https://www.instagram.com/accounts/manage_access/” adresi üzerinden izinli uygulamalar altında üçüncü partilere izin verdiniz ise buradaki tüm programları, yazılımları kaldırın.
3-)İnstagram hesabınızın şifresini değiştirin.

Hiçbiri işe yaramaz ise; TIKLA

Sonuncu yöntemde işe yaramaz ise özel mesaj atabilirsiniz.

Kaynak
Bunu bende okumuştum fakat işe yaramıyor.

hkn1dgl

Yeni üye
30 Haz 2018
36
0
İnstagram yorumlar hk.

Arkadaşlar yorumlar kısmını nasıl bu alttaki kırmızı kutu içine aldığım şekilde yapabilirim?

3z7R8A.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.