Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
fake mail göndermek için ücretsiz hosting ve domain nerden alabilirim?
domain aldım .ga uzantılı ama free hostlara kabul ettiremedim.

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Instagram Hesabım Kapatıldı

Merhaba
2 Gün önce hesabım kapatıldı.
Açmaya çalıştığımda sürekli şu mail geliyor

Kod:
Merhaba,

Görünüşe göre hesabınız kapatılmış. Kullanım Koşullarımıza uymayan Instagram hesaplarını kapatırız. Koşullarımızı ihlal eden eylemler şunlardır:

- Instagram'dan bir veya daha fazla uyarı alınmasına karşın yasak bir davranışı sürdürmek

- Taciz, reklam, tanıtım veya flört amaçlarıyla, diğer insanlarla istemedikleri halde iletişim kurmak veya diğer uygunsuz davranışlarda bulunmak

- Bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmek veya bir kimliği bir başka şekilde yanlış temsil etmek

- Başkalarının haklarını ya da yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

- Kullanım Koşullarımızı ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

İlkelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Instagram Kullanım Koşulları'nı inceleyin:

https://help.instagram.com/termsofuse/?ref=cr

Teşekkürler,

Şimdi bu hesap geri tekrar nasıl açılır ?

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Merhabalar ;

Belirlenmiş olduğu taciz,reklam,tanıtım veya flört amaçlı insanlara hakaret veya rendici şeylerden dolayı kapatılmış. Hesabı açma şansınız yok

Belki mail ile telefonunuzu degiştirirseniz kullanıcı adınıza kadar olabilir.

İyi Forumlar.

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Merhabalar ;

Belirlenmiş olduğu taciz,reklam,tanıtım veya flört amaçlı insanlara hakaret veya rendici şeylerden dolayı kapatılmış. Hesabı açma şansınız yok

Belki mail ile telefonunuzu degiştirirseniz kullanıcı adınıza kadar olabilir.

İyi Forumlar.

bu mail gelince daha açılma şansı olmuyor mu ?
geçen gün de kapatılmıştı bir çoğunuz açılmaz dediniz açıldı
ayrıca son yazdığınızı anlamadım
kilitli hesabın nasıl mail ile telefonunu değiştirebilirim

burakbeys

Üye
1 Tem 2018
101
0
TÜRKİYE
İnstagram SMM PANELLER

Arkadaşlar Takipci Fiyatları ucuz Güvenilir SMM panelleri öm olarak atabilirmisiniz bayilik almak istiyorum 0.6 0.9 civarlarında olabilirse fiyatlar sevinirim

Arye

Üye
30 Haz 2018
183
0
İnstagram otomatik araclar

instagram otomatik araçlar scripti arıyorum
greameasy iş görmüyor arkadaşlar birçok sıkıntı cıkarıyor ve aşırı yavaş işlemleri çok anlamadım yaptım ama olmadı gramto tarzı program arıyorum

gurkannlar

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
506
0
instagram hit hk

merhaba arkadaşlar çoktandır sorucam soramıyorum öncelikle forumda baktım bulamadım instagram hesabım var 9k civarında takipcim var 5 yıllık hesap beğenilerim 1k story görünmelerim 600ü gecmiyor fotoda erişim 2k oluyor bu neden veya nasıl daha aktifleştire bilirim hesabı hitini filan

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
İnstagram php kod hk

arkadaşlar bende script var arkadaş lisanslı verdi aşağıda lisans kodları verecem lisansı nasıl kaldırabilirim hangi bölümü silmem gerek

kodlar ==>

Kod:
<?php ?><?php
require ('app/lisans.php'); //lisans.php dosyasini ekle
$lisans['site'] = getenv('HTTP_HOST'); //site domainini al
if (substr($lisans['site'], 0, 4) == "www.") //domain basindaki www. varmi yokmu kontrol et
$lisans['site'] = substr($lisans['site'], 4); //www. sil ve sadece domain.com olarak adresi al
$bas = "TRTAKIP-"; //Lisans kodu bana istediiniz yaz eklenebilir
$son = "-2018"; //Lisans kodu sonuna istediiniz yaz eklenebilir
$m = "md5"; //md5 sifreleme
$s = "sha1"; //sha1 sifreleme
$lisans['hash'] = wordwrap(strtoupper($s($s($s($s($m($s($s($m($lisans['site'] . 'trtakiplisanssistemi1231312323232' . date('Ymd')))))))))), 5, '-', true); //lisans kodunu olustur ve 5 karakterde bir - koy
$liskod = $lisans['hash'];
$cevir = strrev($liskod); //lisans kodunu tersine cevir
$bcs = "$bas$cevir$son";
if ($bcs !== $lisanskodu) //lisans kodunu kontrol et fark varsa sunucuya baglan - 24 saatte bir lisans kodu degisir
{
    $lisans_cevap = file_get_contents('http://trtakip.com/lisans/kontrol.php?site=' . $lisans['site']); //lisans sunucusundan lisans kontrolu yap
    if ($lisans_cevap != 'LISANSLI') //sunucudan gelen cevap LISANSLI degilse
    die('Bu siteye ait lisans bulunamadi!!!'); //lisans gecersiz mesaji verilir islem durur
    $lyaz = fopen('app/lisans.php', "w+"); //lisans.php dosyasini ac yeni lisans kodunu yaz bu dosya yazlabilir olmaldr
    @fwrite($lyaz, '<?php
/**
 Trtakip.com nstaweb lisans sistemi
 */
$lisanskodu="' . $bcs . '";
?>');
    fclose($lyaz);
}
require_once ("app/InstaWebV6.0.php");
?>

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.