Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

AOSTR

Uzman üye
30 Tem 2016
1,325
3
Wroclaw
Instagram doğrulamaya düşmeden giriş yapma

Merhaba Account Reaper programından düşen hesapları doğrulamaya düşmeden nasıl kullanırız

The Hacker 51

Yeni üye
17 May 2018
35
0
hepsi net gözüksün sıkışmasın diye yan çevirip atmıştım bi de siyah mümkünse biraz kalın kalemle yazın

gerçek belgeler kullan

Kendi hesabınsa şahsi kimlik bilgileriyle açmaya dene.

Gercek belgeler kullanır isen acıyorlar bendede olmuştu bi ara

Son Bir Sorum Var Resmi Çekip Altına Açıklama Yapmalı Mıyım ?
Gerçekten Bilmeyenler Bilmiyorum Diyebilir Ve Yazacaksam Ne Yazmalıyım

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
Düşen hesapların hangi ülkeden giriş yaptıklarına bak baktıktan sonra o ülkenin vpnini kullanarak girmeye çalış

Merhaba Account Reaper programından düşen hesapları doğrulamaya düşmeden nasıl kullanırız

İşe yaramaz. Program şifreyi bulduğunda hesap doğrulamaya düşüyor. Yani sen sonradan vpn kullansan da işe yaramaz. Ayriyeten account reaper kullanılmayan hesapları buluyor. Yani 2 -3 sene boyunca kullanılmamış hesapların şifreleri buluyor. İş görnez...

Caps-LockS

Katılımcı Üye
13 Mar 2013
443
0
Niğde
Instagram Canlı Yayın PC Ekran Aktarma

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Instagram PC de canlı yayına Ekranı Nasıl Yansitiriz PC Tablet programı ile Canlı yayın açıyorum ama Ekranı canlı yayına Yansıtmıyorum Yardımcı olabilecek varmı ?

The Hacker 51

Yeni üye
17 May 2018
35
0
sosyalmedya
Hocam Sizden’de Birşeyler Bekliyorum :)

Açıklama yazmana gerek yok dostum. Gelen kodu yüzün ve kodun net şekilde görülmesi yeterli. Eğer instagram ekibi de onaylarsa hesaba geri kavuşman muhtemel yani. Fake hesap ve benzeri ise biraz daha zorlar ama sonuna kadar dene gerekirse 6 7 8 eminim sonunda amacına ulaşacaksındır.

Hocam Çekip Dün Akşam Gönderdim Ama Hala Yanıt Gelmedi
Not; silah resimleri paylaşıyordum geri alabilirmiyim

Judasmaster

Yeni üye
27 Şub 2016
36
0
Açtıgım İnstagram Hesapları Kapanıyor

Ne zaman instagram hesabı açsam hepsi e posta onaylı takip yaptıgım an telefon numarası istiyor bir numaradan 2 hesap onaylanıyor işlerim yarıda kalıyor taktiğini bilen yada yardımcı olmak isteyenleri karşılıksız bırakmam steam hesabı veririm kullanmadıgım içinde cs serisi var yardımlarınızı bekliyorum

AOSTR

Uzman üye
30 Tem 2016
1,325
3
Wroclaw
Özele Gelirmisin Nasıl Kullanıcağız o Porgramı ?

Programa proxy ve combo listleri import ediyorsun sonra buluyor zaten

İşe yaramaz. Program şifreyi bulduğunda hesap doğrulamaya düşüyor. Yani sen sonradan vpn kullansan da işe yaramaz. Ayriyeten account reaper kullanılmayan hesapları buluyor. Yani 2 -3 sene boyunca kullanılmamış hesapların şifreleri buluyor. İş görnez...

Peki o program ne işe yarıyor ?

Putoin

Üye
23 Mar 2018
85
0
Los Angeles
Instagram Hesaba Sızma

arkadaşlar bir kaç kere denk geldim yabancı hesaplara girip kendi profillerine yorum atanlar vesaire felan var hesaplar onaylı bu hesapları sm ile almak imkansız nasıl bir yol izliyorlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.