Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

fortex78

Üye
24 Mar 2015
250
0
Manisa
beğeni ne kadar artarsa etkileşim de artar etkileşim demek keşfete düşürmek demektir. Organik kadar etkileyceğini sanmıyorum.

Takipçi hilesi veya beğeni hilesi bide organik beğeni bu 3 nün olduğu bir hesabı düşün ama bot kısmı daha yüksek. Bu hesabı beğeni botu ve organik beğeniyle hala geliştirebilirmiyim ?

Yoksa botsuz 0 dan hesapmı kurayım hangisi daha mantıklı olur boşa zaman kaybı olsun istemiyorum

certu3

Uzman üye
30 Tem 2017
1,901
0
SMSMOBİLONAY
Takipçi hilesi veya beğeni hilesi bide organik beğeni bu 3 nün olduğu bir hesabı düşün ama bot kısmı daha yüksek. Bu hesabı beğeni botu ve organik beğeniyle hala geliştirebilirmiyim ?

neden olmasın yorum hiti oluştur kendine yorum + beğeni + kaydetme bir de resime yuvarlak birşey çizebilirsin orada sanki bişey varmış gibi merak edip tıklamaları için :)

fortex78

Üye
24 Mar 2015
250
0
Manisa
Certu Hocamızın da Dediği Gibi Organik Kadar Etkilemez. Organik Takipci Bulmaya Çalışmalısınız.

0 dan botsuz hesap kurmama gerek varmı yoksa bu hesapla devam edeyimmi ? çünkü belli bir kitleye iyice ulaşmak istiyorum artık

neden olmasın yorum hiti oluştur kendine yorum + beğeni + kaydetme bir de resime yuvarlak birşey çizebilirsin orada sanki bişey varmış gibi merak edip tıklamaları için :)

Tamam hocam çok teşekkürler

fenerkara

Katılımcı Üye
1 Eki 2009
538
2
1k takipçili yabancı araba sayfam var
2000 beğeni yolluyorum (panelden değil farklı bir şey kullanıyorum)
Fotoğraflar keşfete düşmüyor fakat videolar anında keşfete düşüyor (Bu arada takipçi yollabilirsen sevinirim)

baturt

Üye
4 Haz 2015
64
0
Istagram Hesabın Kapanması

Istagram'da üç farklı hesap açıyorum fakat hepsi aynı anda kapanıyor. Hesapların kapanmaması için yapmam lazım?

mert3858

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
565
0
İnstagram hesaplarına brute force nasıl yaparım ?

öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar instagram işine girmeye karar verdm kali linux instagram brute force ypacagım fakat bu 15 20 milyon hesap vuranlar hangi yönetmi kullanıyor genlelikle ve nasıl dogrulamaya düşmeden giriş yapılabiliyor 2 kat dogrulama nasıl aşılır

ElRey

Üye
10 Ağu 2015
160
0
Arkadaşlar shop yada kaynak kodları düzenlemeden bahsetmiyorum gerçek yazıyorlar manasız bir şekilde onu merak ettim sadece :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.