Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mert3858

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
565
0
instagram brute force yaparken aldığım hata

selamün aleyküm brute force başlatıyorum bir hata geliyor error your up is now on ınstagram jail script will not work fine until you change your ip or use proxy hatası alıyorum herşey sorunsuz tarama yapıyor ama sürekli bu hatayı veriyor neden

Moderatör tarafında düzenlendi:
K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
instagram paneli user sıkıntısı

Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

abilerim benim panelim var ama userim yok yardım edermisiniz

Elvin111

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
353
0
hocam bulsaniz banada haber verin bende aryiyorum. bulunca sizede yazicam. bu arada lluckypathcer le hansisa bir programi kirip yapiyorlar

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
öyle çaşılan hazır proğram yok.

istediğin kişilerin isimlerini eklersin onların paylaşımlarına yapar sürekli yorum.

telefon için fallower assistant
PC veya 7/24 çalışan paralı bot/siteler var onları istiyosan PM

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT
8 Ocak 2017
3,210
2
1,468
öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar instagram işine girmeye karar verdm kali linux instagram brute force ypacagım fakat bu 15 20 milyon hesap vuranlar hangi yönetmi kullanıyor genlelikle ve nasıl dogrulamaya düşmeden giriş yapılabiliyor 2 kat dogrulama nasıl aşılır

fake sc kullanıyor çoğu. hesaba site üzerinden mail yolluyorlar ve spama düşmüyor. insanlarda inanıyor. girip hesaplarını düşürüyorlar.
Brute Force olayı ise Linux da bulunan bir Brute Force toolu var adı "Hydra"

Resta26

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
675
0
İstanbul/
ınstagram hk

Selamın aleyküm benim telefonum kırıldı ınstagrama bilgisayardan giriyorum windows 10 magazadan indirdim fakat canlı yayın cok kötü ne yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.