Instamator - Instagram Otomatik Araçlar Scripti [PHP]

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
[FONT="Franklin Gothic Medium[SIZE="4 [URL="https://tik.lat/nc3lZ"] Dosya.co'dan İndir[/URL]
Github'dan İncele
Github'dan İndir
Virustotal'e Bak

ayrac-png.60977
[/COLOR][/SIZE][/FONT]​

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Sorunu çözdüm. Eğer
" 'php' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.
Press any key to continue . . . "

hatası alıyorsanız. Composer'i tekrardan install yapıp xampp/php/php.exe klasörünü install'da istediği yerde işaretliceksiniz. Şu anda çalışıyor. Sorun olursa yazarım.

FXzsdj.png

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
emek verilmiş elinize sağlık
Teşekkürler hocam..:)
Sorunu çözdüm. Eğer
" 'php' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.
Press any key to continue . . . "

hatası alıyorsanız. Composer'i tekrardan install yapıp xampp/php/php.exe klasörünü install'da istediği yerde işaretliceksiniz. Şu anda çalışıyor. Sorun olursa yazarım.

FXzsdj.png
Teşekkürler..
Emek Var Ellerine Sağlık :)
Teşekkürler hocam :)
Bu program mı script mi? Sunucuya kurmaya gerek var mı?
Normalde script olarak kodlamıştım fakat sunucuları çok yoracağını düşündüğüm için program gibi çalıştırmayı uygun gördüm. Dilerseniz script şeklindede paylaşabilirim... (Sunucuya kurmanıza gerek yok bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.)

23 Ağu 2017
79
0
Sorunsuz gözüküyor fakat anasayfamdakileri beğen komutunu uygulamama rağmen anasayfadakileri beğeniyor diye gösteriyor fakat instagramdan baktığım zaman beğenmemiş gibi veya beğenmeye en alttaki gönderiden mi başlıyor bilemiyorum.

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Sorunsuz gözüküyor fakat anasayfamdakileri beğen komutunu uygulamama rağmen anasayfadakileri beğeniyor diye gösteriyor fakat instagramdan baktığım zaman beğenmemiş gibi veya beğenmeye en alttaki gönderiden mi başlıyor bilemiyorum.

Anasayfaya random olarak düştüğü için gördünüz sayıyor ve birdaha çıkmıyor olabilir. Beğendiklerinizden bakabilirsiniz.

Login unsuccesfully hatası alıyorum wamp server ile denedim.

Bendede ilk geldi ama tekrar denediğimde düzeldi.

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
PC bozuk site için scripti kurma şansınız var ise kurabilirmisiniz
Tabi, onunlada ilgileneceğim en kısa sürede çıkartırım...
●Eline Sağlık
Teşekkürler, iyi kullanımlar.
Login unsuccesfully hatası alıyorum wamp server ile denedim.
Lütfen farklı bi hesap deneyin.
Emek vermişsiniz..teşekkürler
Programı kapatıp yeniden başlattığınızda güncel içerikleri beğenecektir.
Elinize Sağlık Arıyordum :)

worldww

Yeni üye
12 Ağu 2018
50
0
Tabi, onunlada ilgileneceğim en kısa sürede çıkartırım...

Lütfen farklı bi hesap deneyin.

Programı kapatıp yeniden başlattığınızda güncel içerikleri beğenecektir.

Farklı hesap denedim, o da aynı hatayı verdi. Hangi PHP modülleri gerekiyor bu yazılım için?

Smhizmetleri06

Yeni üye
20 May 2018
47
0
Teşekkürler hocam..:)

Teşekkürler..

Teşekkürler hocam :)

Normalde script olarak kodlamıştım fakat sunucuları çok yoracağını düşündüğüm için program gibi çalıştırmayı uygun gördüm. Dilerseniz script şeklindede paylaşabilirim... (Sunucuya kurmanıza gerek yok bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.)

hocam script olarak da ekleyebılır mısınız ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.