Instamator - Instagram Otomatik Araçlar Scripti [PHP]

omerkan62

Üye
25 Mar 2018
164
0
/turkey/tht
Instamator (webApp) - jQuery kütüphanesi ile güçlendirilerek 2 saniye içerisinde sizi takip etmeyenleri bulabiliyor...

2c8BcM.png

Hocam gerçekten çok sabırsızlandık bize bi tarih verirmisiniz :cool

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
emek verilmiş elinize sağlık

Elinize sağlık.

çok sabırsızlıkla bekliyorum bugün bitme ihtimali varmıdır

Değerli yorumlarınız için teşekkürler, Yeni güncellemeler yapıldı.

+ Analiz işlemi jQuery ile hızlandırıldı.
+ Analiz sonrası takipten çıkarma sistemi yapıldı.
+ Takipten çıkma işlemleri için log sayfası düzenlendi.

Not: Şuan için geri takip etmeyenler scripti kodlamaktayım, Tabiki bu halde kalmayacaktır, Eklenmesini istediğiniz özellikleri yazarak bana destek olabilirsiniz.

Görseller;

Enes coder

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
299
0
izmir
Hocam bir özellik daha gelse tadından yenmez şu istediğim özellik

#GT #Takip #GeriTakip gibi etkitteki paylaşımları otomatik beğenmesi

izmiragasi

Katılımcı Üye
18 Ağu 2015
474
0
İzmir
Takip etme özelliği çalışmıyor artık galiba. Takip ettim diğor ama etmiyor. Onun haricindeki özellikler çalışıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.