İnternet Cafede OturduĞun Pcyİ ÇÖkert!!!!

islampural

Üye
15 Ağu 2006
74
1
MEKKE
Sevmediğiniz bir internet cafeyi çok kolay bi yolla gümletin.:D
Herhangi bi masaya oturun biraz takılın kalkmadan az bi zaman önce
c: nin içinde bulunan autoexec.bat dosyasını not defteriyle aç içine

"format c:/q/autotest"

yazz ve kaydeet(önemli).işte bu kadarr.
Sonra bilgisayar kapanıp açıldığındaaaa format
kolay gelsin!!

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
Bunun bölümle alakasını hala anlamış değilim! Lütfen daha dikkatli olalım! Hee ayrıca bunu yazıp kaydedince deep freeze ne iş yapıo.. ONu kırmanız lazım.. Nese konu taşındı!

Ahme_7

Yeni üye
19 Ağu 2007
26
0
Bence böle bişi olmaz neden derseniz günümüz internet kafelerinde kullanıcının ne yaptığını ve hangi işlevleri yaptığını biliolar mesela ben kafe deydim cs kapışıcaktık adam da ekranı görmüo karşımda dedi ordaki counter çalışmıo boşuna uraşma dedi yorum sizin :)

Berdan_06

Yeni üye
28 Ağu 2007
3
0
Bence böle bişi olmaz neden derseniz günümüz internet kafelerinde kullanıcının ne yaptığını ve hangi işlevleri yaptığını biliolar mesela ben kafe deydim cs kapışıcaktık adam da ekranı görmüo karşımda dedi ordaki counter çalışmıo boşuna uraşma dedi yorum sizin :)

yaklaşık 2 sene kafede çalıştım akınsoftta görünüo herşey

red_dragon18111

Yeni üye
23 Eyl 2006
45
0
eyer cafede oturduğunuz bilgisayarı illede çökerteceğim diyosanız.ilk başta deepfreeze ı kırmanız lazım ki çünkü günümüzdeki cafelerin hepsinde var. ondan sonra arkadaşın söyleğini yaparsınız. daha sonra res çekip hemen cafe den ayrılırsız. o açılırken siz cafeden uzaklaşmış olursunuz. daha sonra güm. sevgi ve saygılarımla...
hacker_hasan
red_dragon18111

BaNHammeR

Yeni üye
31 Ağu 2011
15
0
Adamlarla Alıp Veremediğiniz Ne Anlamıyorum,PC Kafe Sahibi Yakalarsa Tüm Parayı Ailenizden Tahsil Eder.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.