Internette görünmez olma

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
merhabalar bugun bildigim kadarıyla anonim kalacagız unutmayın anonimlik de br yere kadar deep webe girmeyin adamlar anında bulbılırler neyse sımdı 1 aydır bunla ilgili arastırıyorum eger yanlıs yaptıgım varsa yazmayı unutmayın hadi başlıyalım

UNUTMAYIN ANONİM OLMASSINIZ SADECE SIZ DEGILMISSINIZ GIBI GOZUKURSUNUZ
1.ilk işiniz Google Facebook gibi yerlerden bütün verilerinizi oturumunuzu falan silme
2.tabikide ip degistirme
eger en üst düzey anonimlik istiyorsanız kendi vpn nizi hazırlayabilirsiniz ordakı verileri sifreleyip sonra silebilirsiniz neyse ben bu isten fazla anlamıyom ama log tutmayan vpn olarak private vpn ipvanish ve nord vpn nvpn en iyi şekilde anonimliginizi saglar
3.nolur nolmaz kendi wifinizi kullanmayın gidin internett cafenin oradan isinizi yapın veya komsunuzdan alın
4yedek disl alın
5 işletim sisteminiz kali linux olsun
6. browser olarak tor veya firefoxun modifiyelisini tavsiye ederim tor u pek fazla sevmiyorum
firefoxun modifiye edilmiş hali:https://restoreprivacy.com/firefox-privacy/ birde eklenti olarak User agent switcher kullanın artıdan
7 3xvpn
simdi bu benim terimim ilk once norddan 2 vpn li seyden giriyoruz sonra firefoxta cyberghosta eklentisini aktif edip baglanıyoruz alın sıze 3x vpn
8. mac adresinizi degistirin
9 truecrypt kullanın
10 kendinizi googlede aratın eger internette iziniz varsa onu silin ilerde bunun yuzunden bulunabılırsınız
11 diskinizi sifreleyin
12 sanal makine kullanın
13 vps islerinizi burdan halledin
14 HİC KİMSEYE GÜVENMEYİN
15 sifreli emailleri kullanın
16hack yaptıgınız yer kesınlıkle evınız olmasın hatta hack yapacagınız yenı birlaptop falan alın nolur nolmaz
17 antivirüs ve comodo online secruty
18 nolur nolmaz sızma testlerı yapın
19 eger sizi bir yere sikayet ederlerse hemen oradan kacın veya kacmayın yedek diskinizi eritin
20 webcam veya mikrofon u halledin
21 dns i halledin
22 isteyenler baya proxy yapabilirler simdi 3xvpn yaptıktan sonra proxy sitelerine girip oradan diger proxy sitelerini aratıp surf yapabılirsiniz tabikide bu size zaman kazandırır
23 bitlocker kullanın
24 2. el bilgisiyar kullanın
25.sadd.io kısa süreligine masaüstü saglıyor
UNUTMAYIN
:D:D
su anlık bu kadar geldi aklıma eger gelirse duzeltırım bi teşekkürünüzü eksik etmeyin:D

Son düzenleme:

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Kendimizi bir yerden silsekte eminimki onların bulutlarında mutlaka kalıcağız.
Benim düşüncem bu yönde mesela

cok dogru dostum o yuzden bence ilk önce yeni bir hyata baslamak yeni kiml,k vesayre almak normal islerimizi gercek hayatımızda gizli işlerimizide diger hayatımızda tabi o diger kimlik sadece kagıt uzerınde olması lazım yeni bir sehre tasınmak lazım diger kimlikle wifi almak ack yaptıktan sonra hemen o yerden kacıp baska yere gitmek gibi anca ole saglarsın tam anonımlıgı :D

Son düzenleme:

JokerK

Yeni üye
7 Ağu 2019
30
0
katılıyorum görünmze olma diye birşey yok sadece gizlenebilirsin oda %100 değil %20

NameisCorleone

Yeni üye
6 Ağu 2019
1
0
Bunlar seni sadece bir süreliğine gizler. Yani zaman kazandırır... Kendi programlarını yazabiliyorsan , en iyi o şekilde kendini gizlersin.

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
arkadaslar anladınız ıste görünmezlik degilde yani kısa süreligine oyalama gibi eger polis sizin pesinize duserse 1 ay bpoyunca bulamazlar

Bunlar seni sadece bir süreliğine gizler. Yani zaman kazandırır... Kendi programlarını yazabiliyorsan , en iyi o şekilde kendini gizlersin.
o da dogru da simdi benim gibi absit hackerlar bunu yapmak la ugrasmalar veya yapamazlar o yuzden bunları hazırladım

katılıyorum görünmze olma diye birşey yok sadece gizlenebilirsin oda %100 değil %20
kardesim yani anonim kalabilirsin deep web e girmedigin veya polis le hacker senin pesine düsmedigi sürece

Moderatör tarafında düzenlendi:

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Bazı konulara değinmek istiyorum
1.kisımda bazı yerlerinde haklisın facebookun bu islerle bası dertte zaten ama verileri silmek ise yaramaz o veriler ana sunucularda zaten kayıtlı ama sen goremezsin yapman gereken sey bu sektordeki kisilerinde dedigi gibi #deletefacebook yapmak..
2.kısımda von kullanın demissin ve log tutmayan bir vpn demissin oncelikle log tutmayan bir vpn servis saglayıcısı olamaz marka degeri artsın satıs oranları artsın diye yazılabilir fakat her tûrlu logunu kayıt altına alırlar
3.kısım kendi wifinizi kullanmayın demissin buda sıkıntilı bir durum mitm (man in the middle) saldirisina maruz kalabilirsin dns spoofing saldirisina maruz kalabilirsin vs bunları artırabilirim buda tehlikeli bir durum ki unutma gittiigin cafelerde yada toplu wifi hizmeti veren yerlerde log kayitları tutulur istedigin kadar ip degistirmeye çalıs sisteme ilk giris yaptigin ip orda kayitlidir.
6.kisim tor ile ilgili yer geçen sene bir makale okumustum tor un sifreleri algortiması gibi önemli bilgiler BM ye teslim edilmis makalede oyle yazıyordu nekadar dogru bilemeyiz ama buda bi tehdit
Son kısımlarda proxy kullanabilirsiniz demissin proxyler cok kolay şekilde iz surulebiliyor onunla ilgilide bircok video izlemistim hatta unlu bir sozde vardır proxylerle ilgili
Girisi bilirsen çıkısıda bilirsin.
Bunu bir elestiri olarak algılamanı istemem sadece kendimce yanlis olan yerleri belirtmek istedim..

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Bazı konulara değinmek istiyorum
1.kisımda bazı yerlerinde haklisın facebookun bu islerle bası dertte zaten ama verileri silmek ise yaramaz o veriler ana sunucularda zaten kayıtlı ama sen goremezsin yapman gereken sey bu sektordeki kisilerinde dedigi gibi #deletefacebook yapmak..
2.kısımda von kullanın demissin ve log tutmayan bir vpn demissin oncelikle log tutmayan bir vpn servis saglayıcısı olamaz marka degeri artsın satıs oranları artsın diye yazılabilir fakat her tûrlu logunu kayıt altına alırlar
3.kısım kendi wifinizi kullanmayın demissin buda sıkıntilı bir durum mitm (man in the middle) saldirisina maruz kalabilirsin dns spoofing saldirisina maruz kalabilirsin vs bunları artırabilirim buda tehlikeli bir durum ki unutma gittiigin cafelerde yada toplu wifi hizmeti veren yerlerde log kayitları tutulur istedigin kadar ip degistirmeye çalıs sisteme ilk giris yaptigin ip orda kayitlidir.
6.kisim tor ile ilgili yer geçen sene bir makale okumustum tor un sifreleri algortiması gibi önemli bilgiler BM ye teslim edilmis makalede oyle yazıyordu nekadar dogru bilemeyiz ama buda bi tehdit
Son kısımlarda proxy kullanabilirsiniz demissin proxyler cok kolay şekilde iz surulebiliyor onunla ilgilide bircok video izlemistim hatta unlu bir sozde vardır proxylerle ilgili
Girisi bilirsen çıkısıda bilirsin.
Bunu bir elestiri olarak algılamanı istemem sadece kendimce yanlis olan yerleri belirtmek istedim..
aga simdi olayı baya yanlıs nalamsın
1. aga eger sahsı hesapın varsa zaten anoimlik gg eger bole miim sayfası falan varsa sıkıntı ok o bulutta kalsada sıkıntı olmaz ama uzerınden baya yl gecmesı lazım yanı en son face book kullandıgın halınden baya degısmen lazım neyse
2 aga log tutmayan var yanı log tutor ama siliyor ben yazım zaten eger paranız varsa kendi vpn inizi yapın dıye hem verileri hep silerek baya anonim kalırsınız die
3aga halka acık yerıne ınternet cafedeki eger sifreli ise onun sifresini alıp baska yerde (internet cafede kamera olabilir)
orda ısını yapacaksın hede vpn ile girceksin nolur nolmaz
4 aga socks5 veya seçkin vekilleri kullanabilirsin

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
Dostum emeğine sağlık...
Eklemek isterim;
Her ne kadar forumdan bir süreliğine uzaklaştırılmış olsa da, seneler önce bir komutanımın hazırlamış olduğu bir konu var.
Her zerresi asalet akan. Buraya da bakabilirsiniz :)

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
İnternette görünmez olmak için ağa bağlanmamak gerek onun dışında bağlandığın bir şeyde nasıl görünmez olucaksın ?..

cvt12

Yeni üye
29 Ağu 2007
9
0
%100 gizlenmek mümkün degil tabiki. devlet kurumlarının da hackerlari vs var. aama zaten cok büyük işler yapmadıkca grkte kalmaz okdr tirsmaya. ama en iyi güvenlik su sekilde olur.

1- usb modem ile wifi hacklenir araç kullanılırsa portble olması bir avantajdir. usb modem macchanger ile degiştirlir mac adresi. internet olarak hackledigimiz interneti kullanıcaz
2- hackledigimiz internet ile xvpn filan kullanarak bitcoin kullanarak satın alacagımız VDS - Vps ye baglanıcaz . burda da ayri bir vpn katmanı olusturucaz.
3- 2-3 katmanlı vpn ve vds ler ile izlerimizi birbirine katicaz. en son yerden işlem yapicaz. vpn leri kendimiz kurarsak daha güvenli olur.

sonuc olarak. en son kullanılan vds den işleminizi yaptınız hack vs. bakıldıgında vpn ip si gözükücek o vpn ip nin peşinden giderken siz coktan 3-4 katmanli güvenlik sagladıgınız icin cokta skıntı olmaz.

Saskavi

Yeni üye
18 Ağu 2019
1
0
Kullandığımız işletim sistemi dahi bizim değilken yazılımlardan bahsetmiyorum bile...Bu yüzden gizlenmenin mümkün olmadığı kanaatindeyim..

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
%100 gizlenmek mümkün degil tabiki. devlet kurumlarının da hackerlari vs var. aama zaten cok büyük işler yapmadıkca grkte kalmaz okdr tirsmaya. ama en iyi güvenlik su sekilde olur.

1- usb modem ile wifi hacklenir araç kullanılırsa portble olması bir avantajdir. usb modem macchanger ile degiştirlir mac adresi. internet olarak hackledigimiz interneti kullanıcaz
2- hackledigimiz internet ile xvpn filan kullanarak bitcoin kullanarak satın alacagımız VDS - Vps ye baglanıcaz . burda da ayri bir vpn katmanı olusturucaz.
3- 2-3 katmanlı vpn ve vds ler ile izlerimizi birbirine katicaz. en son yerden işlem yapicaz. vpn leri kendimiz kurarsak daha güvenli olur.

sonuc olarak. en son kullanılan vds den işleminizi yaptınız hack vs. bakıldıgında vpn ip si gözükücek o vpn ip nin peşinden giderken siz coktan 3-4 katmanli güvenlik sagladıgınız icin cokta skıntı olmaz.
hocam dedgınız dogru bunları konuya eklemek ısterdım ama eklıyemıyorum sıkıntı var

Kullandığımız işletim sistemi dahi bizim değilken yazılımlardan bahsetmiyorum bile...Bu yüzden gizlenmenin mümkün olmadığı kanaatindeyim..

istersen pardus kullan

Moderatör tarafında düzenlendi:

markophillips

Yeni üye
31 Ağu 2019
1
0
merhabalar bugun bildigim kadarıyla anonim kalacagız unutmayın anonimlik de br yere kadar deep webe girmeyin adamlar anında bulbılırler neyse sımdı 1 aydır bunla ilgili arastırıyorum eger yanlıs yaptıgım varsa yazmayı unutmayın hadi başlıyalım

UNUTMAYIN ANONİM OLMASSINIZ SADECE SIZ DEGILMISSINIZ GIBI GOZUKURSUNUZ
1.ilk işiniz Google Facebook gibi yerlerden bütün verilerinizi oturumunuzu falan silme
2.tabikide ip degistirme
eger en üst düzey anonimlik istiyorsanız kendi vpn nizi hazırlayabilirsiniz ordakı verileri sifreleyip sonra silebilirsiniz neyse ben bu isten fazla anlamıyom ama log tutmayan vpn olarak private vpn ipvanish ve nord vpn nvpn en iyi şekilde anonimliginizi saglar
3.nolur nolmaz kendi wifinizi kullanmayın gidin internett cafenin oradan isinizi yapın veya komsunuzdan alın
4yedek disl alın
5 işletim sisteminiz kali linux olsun
6. browser olarak tor veya firefoxun modifiyelisini tavsiye ederim tor u pek fazla sevmiyorum
firefoxun modifiye edilmiş hali:https://restoreprivacy.com/firefox-privacy/ birde eklenti olarak User agent switcher kullanın artıdan
7 3xvpn
simdi bu benim terimim ilk once norddan 2 vpn li seyden giriyoruz sonra firefoxta cyberghosta eklentisini aktif edip baglanıyoruz alın sıze 3x vpn
8. mac adresinizi degistirin
9 truecrypt kullanın
10 kendinizi googlede aratın eger internette iziniz varsa onu silin ilerde bunun yuzunden bulunabılırsınız
11 diskinizi sifreleyin
12 sanal makine kullanın
13 vps islerinizi burdan halledin
14 HİC KİMSEYE GÜVENMEYİN
15 sifreli emailleri kullanın
16hack yaptıgınız yer kesınlıkle evınız olmasın hatta hack yapacagınız yenı birlaptop falan alın nolur nolmaz
17 antivirüs ve comodo online secruty
18 nolur nolmaz sızma testlerı yapın
19 eger sizi bir yere sikayet ederlerse hemen oradan kacın veya kacmayın yedek diskinizi eritin
20 webcam veya mikrofon u halledin
21 dns i halledin
22 isteyenler baya proxy yapabilirler simdi 3xvpn yaptıktan sonra proxy sitelerine girip oradan diger proxy sitelerini aratıp surf yapabılirsiniz tabikide bu size zaman kazandırır
23 bitlocker kullanın
24 2. el bilgisiyar kullanın
25.sadd.io kısa süreligine masaüstü saglıyor
UNUTMAYIN
:D:D
su anlık bu kadar geldi aklıma eger gelirse duzeltırım bi teşekkürünüzü eksik etmeyin:D

Firefox güvenli bir tarayıcı olmasa da, görünmezlik için firefox için VPN'i de öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.