Ip Adresi Ile Neler Yapabilirim

Memirdiyorlar

Yeni üye
4 Nis 2021
3
0
şimdi ben birisinin ip adresine sahibim burdan istediğim bilgilerine erişim sağlamak istiyorum yardımcı olabilecek öğretebilecek var mı çok hora geçer hani :( (amacım kötü gibi duruyor ama değil geçen günlerde sevgilimi rahatsız eden bi ikili olmuş da dertleri ne öğrenmek istiyorum sadece)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
419
145
Trojen veya rat oluşturarak sızma yapabilirsin ama bunlar bilgi biraz birikim ister onun dışında güçü bir internet altyapın varsa dos atabilirsin . Fakat bilgin yoksa anca bulunduğu konumu bulabilirsin o da tam adres değil ne yazıkki:)
 

Edward Lawrence

Yeni üye
16 May 2021
39
17
Londra
Cevap: İP Adresini Nasıl Bulabilirim?

Merhaba,

Anladığım ==> IP numara üzerinden birisiyle geçen konuşmaları izlemek istiyorsunuz.

Cevap ==> Yapabilirsiniz...

Yöntem ==> IP numarasından adres tespit edilir. Adreste bulunan Wi-Fi ağı tespit edilir. "Wireshark" programı sayesinde trafik verileri izlenir. İzlenen veri trafiğinde ayrıştırma raporları çıkarılarak mesaj gönderi tespiti yapılır. Mesaj şifreli ise (Whatsapp vb. gibi) zaman ve emek çöpe atılır. Eğer mesajlar şifreli değilse elde edilen veriler MD5 ve SHA şifreleme encoder'lerinden geçirilerek çözümleme yapılır. Bu işlem 1 gün de alabilir 1 ay da ancak hedeflenen mesaj veya mesajlar elde edilmiş olur...

Belki uğraşırsın, başarabilirsin diye sana örnek yollardan sadece birini anlattım...

Gerisi sana kalmış...
Birkaç yanlış kavram kullanımı dışında kaliteli troll olmuş, ellerine sağlık.
 

[email protected]

Yeni üye
19 Haz 2021
29
3
21
amacım kötü değil sadece aralarında kız hakkında ne konuşuyolar bunu öğrenmek istiyorum uzak mesafe olduğundan da gidip yüzyüze konuşamıyorum

derdim önce niyetlerini öğrenmek kötüyse rahatsız ederim zaten
Eğer instagram kullanıyorsa phising kullabilirsiniz kanarsa hesap bilgileri size düşer ve ne konuştuklarını öğrenebilirsiniz birazcık sosyal mühendislik gerekli ama
 

w1sd0m

Üye
28 Mar 2020
51
3
/802.1x/
şimdi ben birisinin ip adresine sahibim burdan istediğim bilgilerine erişim sağlamak istiyorum yardımcı olabilecek öğretebilecek var mı çok hora geçer hani :( (amacım kötü gibi duruyor ama değil geçen günlerde sevgilimi rahatsız eden bi ikili olmuş da dertleri ne öğrenmek istiyorum sadece)
Merhaba;

Elinizdeki ip adresi ile sadece konumunu bulabilirsiniz. Konum bulduktan sonra eğer cihazlara erişmek, bilgi almak vs istiyorsanız sosyal mühendislik veya fiziksel erişim(imkan varsa) ile istediğiniz bilgilere erişebilirsiniz.
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.