Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

sitte1

Yeni üye
3 Ağu 2007
2
0
bende bazı kişilerin hamachi sayesinde ip adresi var onların pc sine nasıl girecem?

cenkozan

Yeni üye
8 Ağu 2007
8
0
arkadaşım programı kurdum fakat sağ altta ip adresi gözükmüyor yardımcı olursan sevinirim

efe912

Yeni üye
26 Haz 2007
24
0
kardes eline saglıkta ben denedim olmadı benim plus son sürüm ondanmı acaba bit el atıversene

mustyyy

Yeni üye
7 Ağu 2007
7
0
Ya abiler ben daha yeniyim . şimdi bu programı açarken şifre istiyo :S. Varsa verebilirmisiniz?....

samet2144

Yeni üye
14 Ağu 2007
11
0
YA KARDEŞ BEN YAPIYORUM OLMUYOR YÜKLEMEYE ÇALIŞTIĞINIZ DOSYA GEÇERLİ BİR MESSENGER PLUS! SCRİP PAKETİ GİBİ GÖZÜKMÜYOR DİYO BİR YARDIM ETSEN ÇOK SEVİNİRİM....!!!!

şeref07

Yeni üye
17 Ağu 2007
1
0
ben yaptım ama bazılarında göstermiyor ip adresini birde ip adresini aldık diyelim bu kişiyi ip adresinden nerde olduğunu tesbit edebilirmiyiz

mersinocak

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
308
46
mersin
sağol en iyi ıp çalma mantıklı olarak sende ıııııı sorum vardı bilgisayarın ıp sini nasıl öğrenebiliriz evdeki kendiminkini ve internet kafede oturduğum bilgisayarın cevap verin acil +rep veririm bakın şuna bi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.