Iss Açığı İle 4 Adımda İndex Basma !..

NightWolf

Emektar
27 Ara 2005
722
11
about:home
<html> HAcked By Bilmem Ne </html>

bi metin belgesine bunu yaz sonra index.html olarak kaydet al sana kısa ve basit bir index :)

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
index.html olarak atarsan direk çıkar attıktan sonra sayfayı refresh et yada temprorary internet files ı sil tekrar gir mutlaka olur. yinede olmuyorsa örneğin cyber5.htm olarak atarsan kesin çıkması lazım.

kral_tr

Yeni üye
16 Ağu 2006
3
0
hata verir o siz aldırmayın yapmış olduğunuz adrese bakın olmuştur o ben yaptım hata verdi ama bi de baktım ki olmuş

dengesiz_adam

Yeni üye
17 Ağu 2006
1
0
arkadaş bir sayfa var dediklerinizi yaptığım zaman kullanıcı adı ve şifre istiyor.bu kullanıcı adını ve şifreyi neden soruyor acaba?

Wh1t3d3m0n

Yeni üye
24 Ağu 2006
5
0
Birşey de ben ekLeyeyim...index.asp qibi yapamayan arkadaşLar için ;
Örn. index.htm die sizin bir indexiniz var ve siz bunu index.asp yapmak istiyorsunuz , Not DefteriyLe açıp index.asp diye kaydediyorsunuz oLmuyor, Çözüm : Metin Belgesi(.txt) bölümünü Tüm DosyaLar yapıp deneyin bir de : )
seLametLe...

mehmethan

Yeni üye
15 Ağu 2006
5
0
arkadaşlar hata bütün dediklerinizi yaptım fakat hata veriyor. Bu konuda sizden yardım istiyorum

Wh1t3d3m0n

Yeni üye
24 Ağu 2006
5
0
IndexLerinizi , default.asp , default.htm , default.html , index.asp , index.htm , index.html , home.asp , home.htm , home.html , main.asp , main.htm , main.html şeqLinde çoqaLtın daha çoq işinize yarayacaqtır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.