Iss Açığı İle 4 Adımda İndex Basma !..

coldbullet

Yeni üye
14 Ağu 2007
11
0
Abi önce emeğin için tşk ediyorum
peki şekilde yaptığın gibi sesli sitelerinde Iss açığını bulabilirmi? veya baska bi yöntemlede Iss açığını öğrenebilirmiyiz? yardımcı olursan sevinirim şimdiden tşk

serseri77

Yeni üye
29 Nis 2007
34
0
arkadaşalr bazı sitelerde hata veriorsa kopyalanırken hata oluştu vb. yazılar çıkıosa bilinki ıss açığı kapanmış demektir. Zaten artık ıss açığı olan siteler iyice azaldı.

serseri77

Yeni üye
29 Nis 2007
34
0
arkadaşlar sakın bu şekilde index bastık diye hacker olduk felan hissine kapılmayın bu çok basit bi yoldur hem bu şekilde site hekleyemiyosunuz sadece indexinizi basmış oluyorsunuz https://tik.lat/fiblI
bakın bu örnek sitedir ıss açığı vardır sizde indexinizi bu siteye basabilirsiniz. ayrıca bu sitelere tek bir kişi değil herkes ayrı indexini basabilir.. https://tik.lat/VUyAf << ıss açığı olan site örneği
SaygıLaR..

no17

Yeni üye
29 Ağu 2007
3
0
ben cok denedim ama olmuyor
www.penghu.gov.tw adresıne Web Folders içine index ımı koyuyorum dosya yukelnıyor ama sıteye gırdıgımde hıc bısı olmuyo ındex ımız gormuyorum nerde hata yapıyorum acaba ????

no17

Yeni üye
29 Ağu 2007
3
0
help me

ben ındex mı Web Folders koyuyorum ama sıteye gırdıgım de ındex ım cıkmıyo nerde hata yapıyorum acaba yardımcı olur musunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.