İstanbulda Oturanlar Doluşun

DarKKey

Üye
14 Mar 2017
204
0
TÜRKİYE
Arkadaşlar yakında evleneceğim.
İstanbulun hangi semtinden ev bakmalıyım.
(Niçin old. belirtiniz)

Fiyat max: 350.000 ₺

DarKKey​

melsako

Üye
8 Eyl 2016
119
2
ev

Abi Beylikdüzünde bakabilirsin ulaşımı rahat sıkıntı çekmessin allah kısmet ederde çocuklarınız olursa eğitimleride rahat eşinizle güven içinde oturursunuz.

fanetsa

Üye
20 Eyl 2012
74
0
eyüp öneririm dostum .
evlendim direk buraya taşındım.
sessiz sakin ve maneviyatı yüksek 230.000e merkezde 3+1 140m kare

sasalamba

Yeni üye
8 Eki 2009
5
0
istanbulda yaşayan insanlar genelde neye özlem duyarlar ?
-sakinlik
-temiz hava
-sessizlik
-güvenlik
-şehirden uzaklama, dinlenme...

şu güzelim haritada yeşil görünen ormanlara yakın yerleri tavsiye ederim.

vKvZryfuQPu5gUH9JxCRlw.png

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London
istanbulda yaşayan insanlar genelde neye özlem duyarlar ?
-sakinlik
-temiz hava
-sessizlik
-güvenlik
-şehirden uzaklama, dinlenme...

şu güzelim haritada yeşil görünen ormanlara yakın yerleri tavsiye ederim.

vKvZryfuQPu5gUH9JxCRlw.png

arkadaşın seçtiği yerler iyi ama aslında sessizlik güvenlik şehirden uzaklaşma için Silivri ideal ancak iş yeri oralarda fazla Silivri'de büyümekte açıkçası Silivri'de 7 senedir yaşıyorum rahat sahili var alışveriş merkezlerine yakın Tekirdağ'a yakın 45 dkk Çorlu'ya uzaklığı ise 30 dakika Silivri'den yana tut eğer gece hayatı istersen Üsküdar,Beşiktaş civarı

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Dostum sana tavsiyem esenyurt,bağcılar'a taşınma. Sessiz sakin bir hayat istiyorsan Kadıköy veya beykoz civarlarından ev al . Şuan esenyurt civarındaki evler ucuz ama yaşancak semt değil. 350 bin tl'ye taksimdende bir daire alabilirsin. Ama sessiz sakin bir ev istiyorsan kesinlikle beykoz civarı. Biraz daha hareketlilik istiyorsan Beylikdüzü veya avcılara taşınabilirsin ama esenyurt ve bağcıları asla önermem.

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London
Dostum sana tavsiyem esenyurt,bağcılar'a taşınma. Sessiz sakin bir hayat istiyorsan Kadıköy veya beykoz civarlarından ev al . Şuan esenyurt civarındaki evler ucuz ama yaşancak semt değil. 350 bin tl'ye taksimdende bir daire alabilirsin. Ama sessiz sakin bir ev istiyorsan kesinlikle beykoz civarı. Biraz daha hareketlilik istiyorsan Beylikdüzü veya avcılara taşınabilirsin ama esenyurt ve bağcıları asla önermem.

ne çektiysen asdasd :D kötü yer orası ya iyi değil belediye bile bakmıyor :D

flatress

Üye
14 Mar 2017
128
0
Küçükçekmece: Hemen yanındaki Kanarya bölgesi savaş alanı,kötü ortam :RpS_thumbdn:
Esenyurt: Karmaşık,havasız, kötü ortam :RpS_thumbdn:
Bağcılar,Avcılar,Sefaköy :RpS_thumbdn:

Önerim Üsküdardır.Kültürü ve ortamıyla şimdiye kadar gördüğüm en iyi semt.
İyi ki Üsküdar var :RpS_rolleyes:
(Bu arada hayırlı olsun :RpS_rolleyes: )

Son düzenleme:

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
arkadaşın seçtiği yerler iyi ama aslında sessizlik güvenlik şehirden uzaklaşma için Silivri ideal ancak iş yeri oralarda fazla Silivri'de büyümekte açıkçası Silivri'de 7 senedir yaşıyorum rahat sahili var alışveriş merkezlerine yakın Tekirdağ'a yakın 45 dkk Çorlu'ya uzaklığı ise 30 dakika Silivri'den yana tut eğer gece hayatı istersen Üsküdar,Beşiktaş civarı

Bende silivride oturuyorum avmlere yakın demişsin bi kipası var 2 katlı ev gibi... birde maxixi var o da anasının gözünde:) Gece hayatı için hanımının izin vereceğini sanmıyorum :)

Son düzenleme:

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
Tarla başı civarı tam bulvarın orası taksim,bi tarafta galata bi tarafta dolma bahçe...
en garantisi bi kaç gününü ayır hocam gez dolaş en temizi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.