işte buda benim char

MehmedHan

Üye
16 Ocak 2007
177
5
Kahramanmaras
yanı ewt kendı kafana gore charınmı yapılandırırsın aldıgın charın bır seyı hosuna gıtmez butun her seyını degıstırmek zorunda kalırsın en iiii si kendın bastan kas bence...

sagopakajmeran

Yeni üye
31 Ağu 2007
3
0
65 lwl olan kardeşım hangı serwerdasın pwp yapalım ben full ıntım ama elımde sun var karışmam yatarsan : oasis teyim ben 78 lwl ım (sword sun +5 sheıld sun +7 br 20 (100) :D) on ana gore eger oasiste degilsen oasiste oynayan vardır arkadaşların falan onları al kapışalım 80 lwl olsun farketmez kardeşım :D

msn vermek yasak...
playerohat tarafından değiştirildi

Bё-ҲнΆĉк

Katılımcı Üye
16 Ağu 2007
888
8
«¹Bё-ҲнΆĉ꬙»
Ayıptır söylemesi ama siz güçlü çar görmemişsiniz lütfen kızmayın size benim çarımı söyliyim.
Server:troy
İSİM:YoooVe
LVL:45
GUILDE:Çanakkale (biz çanakkaleliler olarak kurduk )
Sİlah: kılıç kalkan (kılıç SOM +5 full blue - kalkan SOS +5 full blue [ üstlerimin hepsi sos ]
KURT:45 LvL

Baqtery

Katılımcı Üye
11 Nis 2008
425
0
HeLL
Bё-ҲнΆĉк;258328' Alıntı:
Ayıptır söylemesi ama siz güçlü çar görmemişsiniz lütfen kızmayın size benim çarımı söyliyim.
Server:troy
İSİM:YoooVe
LVL:45
GUILDE:Çanakkale (biz çanakkaleliler olarak kurduk )
Sİlah: kılıç kalkan (kılıç SOM +5 full blue - kalkan SOS +5 full blue [ üstlerimin hepsi sos ]
KURT:45 LvL

45 lvl e güçlümü diosun ki sen şmdi hadi 80-90 olsa neyse :mad:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.