İstediğin hesabı kendin çal

mrsenemy

Üye
14 Şub 2016
64
0
nere olursa
Merhaba arkadaşlar ben hesap çalma konusunda kendi kullandığım basit bi yöntemi sizle paylaşıcam belki bileniniz çoktur fakat bilmeyen varsa işine yarar maksatla anlatıcam yöntemi.

İlk önce ZShadow üzerine kendinize bi üyelik açın en çok ihtiyaç burda herşey bunda bitiyo

Üyeliği açtıktan sonra zaten giriş yaptıktan sonra sana birsürü link gösteriyo

r2glm7.png

istediğin hesaba ait linki sağ yandaaki ingilizce kısmına tıklayarak alın sonra gidin linki kısaltın

lWkaql.png

9dVJqZ.png

Şimdi kısaltılan o linki hesabını almak istediğiniz kişiye gönderin mesaj yolu ile ve açması için gerekli yalan bahane sağlayın.

Eğer kişi o linke girip karşısına çıkan giriş sayfasından giriş yaparsa giriş bilgileri sizin Zshadow üzerinde victims (kurbanlar) alanında görünecektir.

7No0Na.png

Bazen linkleri açarken güvenlideğil ikazı falan geliyo bunu kurbana anlatırsınız "ben yabancı adresler üzerinde kullanıyorum öyle bi hata verirse atla de geç" falan diye kandırın işte.

Eğer işinize yarayacak olur ise çok mutlu olurum iyi akşamlar herkse :)

Konu Düzenlenmiştir.

Son düzenleme:

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in
Eğer istersek olur ise bunları aşama aşama hazırlayıp resim halinde anlatım hazırlarım ama kopya yapıştır değil ben anlatımlarımı kendim yaparım genelde :)
Kardeşim sen yapabileceğinin en iyisini yaparsan istek olur ilgi olur bak veteran 7 hocamın 1 ddos konusuna ? kaç sayfa post ben diyim 50 sende 100 Adam tek tek resim ince göz zevkli küçük animeler vs koyuyor ilgi çekiyor ben şahsen okumadım seninkini niye diye sorarsan beni çekmiyor

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Eğer istersek olur ise bunları aşama aşama hazırlayıp resim halinde anlatım hazırlarım ama kopya yapıştır değil ben anlatımlarımı kendim yaparım genelde :)

Öyle yap kardeşim sadece açıklama yapmışsın ne yapacan ne edecen nereye tıklayacan hiç bir şey söylememişsin ki... Bir de teşekkürlük konu bekliyorsun :/ Ve çok bilindik birşey 100'lerce konu açıldı hakkında script paylaşıldı vb.

Son düzenleme:

mrsenemy

Üye
14 Şub 2016
64
0
nere olursa

Kardeşim sen yapabileceğinin en iyisini yaparsan istek olur ilgi olur bak veteran 7 hocamın 1 ddos konusuna ? kaç sayfa post ben diyim 50 sende 100 Adam tek tek resim ince göz zevkli küçük animeler vs koyuyor ilgi çekiyor ben şahsen okumadım seninkini niye diye sorarsan beni çekmiyor

Haklısın bunu uygulayacağım birdahakine zaten pek konu paylaşmıyorum ama yapacağım bunu :)

Öyle yap kardeşim sadece açıklama yapmışsın ne yapacan ne edecen nereye tıklayacan hiç bir şey söylememişsin ki... Bir de teşekkürlük konu bekliyorsun :/ Ve çok bilindik birşey 100'lerce konu açıldı hakkında script paylaşıldı vb.

Az çok kendime göre düzenledim açıklamaya çalıştım görsellerle

Moderatör tarafında düzenlendi:

NySky

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
671
0
Grafikmania
iyi hoş eline sağlık da :)
artık z-shadow da link kopyalayıp atarken gizlilik hatası ve tehlikeli link ibaresi veriyor.
bende yeni bir site arıyorum. bu tip site bilen varmı ?

Wolfleondarker

Uzman üye
15 Mar 2017
1,092
0
Samsun
Hocam Google Bunun Önüne Geçti O Sitelere Girince Otamatik Olarak Güvenliğe Düşüyor Doldurmasına İzin Vermiyor Sadece İnternet exp ile girebilirsin.

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
birçok kez paylaşıldı hala inanan varmı bilmiyorum ama yinede eline sağlık anlatım çok iyi olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.