jpg resme trojen yazma

ismailyegul

Yeni üye
14 Tem 2007
47
0
evet arkadaşlar belki inanmakta zorluk çekebilirsiniz ama ben denedim gayet güzel çalışıyor.
şimdi ilk olarak jpg resmi not defteri iler açıyoruz ve karşımıza bi sürü karakter çıkıyor,sonra enter yapıp karakterleri bir satır aşağı kaydırıyoruz.bu işlemi yaptıktan sonra imlecimizi en baş satıra yanı boş satıra çıkartıyoruz ve oraya format c: yazıp dosyayı kaydediyoruz.kaspersky kullanan varsa bu işlemi yaptıktan sonra resmi taratsın,bakalım ötüyor mu kasper.

berhan

Yeni üye
28 Tem 2007
7
0
abiler (jpg resmi not defteri iler açıyoruz ) ben bunu anlamadım bi açıklarmısınız simdiden tsk

yagizzz

Yeni üye
30 Haz 2007
17
0
oncelikle bu konu hakkinda bizi bilgilendiren arkadasim emegine yuregine saglik diyorum...
berhan kardesim bende sana bildigim konularda yardim edeyim asslinda bende acemiyim :D
simdi resmin uzerine sag tus tıkladiktan sonra ozelliklerine giriyoruz sonra orada dosya turu altindada birlikte ac var oradan degistiri tıkla acilan listedende not defterini tikla sonrada uygulattinmi ok dir oldu not defteri benim bildigim bu baska iyi bi yolu varsa bende ogrenmek isterim saolun emege saygi...

tekerleme_gibi

Yeni üye
5 Ağu 2007
2
0
Bu trojen değil. Ben de size katılıyorum. Henüz işe yararlılığını denemedim ama bildiğim kadarıyla Win 98 de aoutoexec.bat dosyasının içine format c: yazdığınız zaman bilgisayar açılışta kendini formatlıyor. Dikkat edin anında değil, bir dahaki açılışta.

cake

Yeni üye
31 Tem 2007
12
0
karspersky kullanıyorum yaptım ve bikaç saniye sonra ötmeye hatta çığırmaya başladı

baris00

Yeni üye
7 Ağu 2007
31
0
arkadaşlar bu çok basit yaf şöle resmin üzerine sağ tıklayın birlikte aç not defterini tıklayın açılır

arkadaşımıza teşekkür ederim emeği için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.