kali ve python

turkhacker28

Yeni üye
3 Ağu 2023
19
6
MERHABA THT UYELERI HACK YAPABILMEK ICIN KALI VE PYTHON INDIRMEK MI LAZIM YOKSA BIRINI INDIRSEK HACK YAPABILIRMIYIZ AYRICA INDIRME LINKLERINIDE GONDERIRSENIZ SEVINIRIM

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,416
969
Merhabalar

aslında bu soru 2 kolum var hangisi ile su içebilirime benzer kaliyi indirmek yerine pentestbox programı üzerinden işlem yapabilirsiniz yada python olmazsa kali kali olmazsa python bir işe yaramaz diyemeyiz

İyi Forumlar

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
564
19
Unknown
Hackı windowsta da yaparsın, linux mintte de yaparsın parrotta da yaparsın sen şunu kendine sor ben ne biliyorum?
tcp,udp,ipv4,wep,wpa,wpa2,osi gibi en temel network konularını biliyor musun?
Sanallaştırmayı biliyor musun?
python ve bash entegre edildiğinde manyakça şeyler yapıldıgını biliyor muydun? Sana önerim olsun bu bash dilini öğren
linux kullanmayı biliyor musun?

en basiti rat yapacaksın port açmayı dns sabitlemeyi biliyor musun dostum her şeyi bırak temelden başla emin ol çok şey kazanacaksın

kali linux kullancaksın hataları dolu dolu bi zaman sonra apt-get update & apt-get upgrade çektin gitti makina crash verecek böö diye bakacan ekrana bilmen lazım değil mi baştan kur sil baştan kur olmaz belli ki iç içe olacaksın
aha bide ana makineye kurdun patladın ortada kaldın

arkadaşım önce öğrenin hack kali ve python indir kur olsaydı şuan cirit atıyordu herkes

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,321
4,775
MERHABA THT UYELERI HACK YAPABILMEK ICIN KALI VE PYTHON INDIRMEK MI LAZIM YOKSA BIRINI INDIRSEK HACK YAPABILIRMIYIZ AYRICA INDIRME LINKLERINIDE GONDERIRSENIZ SEVINIRIM
Hack yapabilmek için KALI/PYTHON gerekli değildir. Hack işlemleri neredeyse her işlerim sisteminde yapabilirsin. Ayrıca aynı şekilde, dil seçiminde de bu geçerli. Genellikle Python basit olduğu için tercih ediliyor.

Selam Dostum Bunları öğrenmek için bu konulara göz atman gerekiyor.Müsait vaktinde incelemeni istiyorum.Katagorilerde istediğin soruların cevapları var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.