KaliLinux Kuramıyorum :(

YesiRaWT

Yeni üye
23 Mar 2018
19
0
GÖKBÖRÜ
Arkadaşlar bir türlü şu kali'yi kuramadım bu hatayla karşılaşıyorum nolur yardım edin

mJYNR8.png

chuckerout

Üye
29 Ocak 2016
207
0
alert(XSS);
Kardeşim BIOS ayarlarından sanallaştırmayı aktif etmen gerekiyor :) Kendi PC ' ne göre BIOS arayüzü değişebilir genel olarak buradan esinlenebilirsin :) Kolay Gelsin..
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=JJSSUrL1mmQ"]LİNK BURADA [/ame]

Son düzenleme:
29 Tem 2017
82
0
32
GİZLİ
ya abi ne mal adamlar var burda vermiş adam işte cevabını salakmısın 64 bit veya 32 bitte öyle bir sorun vermz yada sanal makineyle alakası olamaz biostan ayar yapacaksın orda disable olan yeri enable yapacaksın basit birşey için milleti başka yerlere yönlendirmeyinb kardeş bide biraz araştırma yapın lütfen siz hazır lokma yemeye alışmışınız galiba çevirsen zaten anlayacaksın orda biosa yönlendirdiğini lütfen araştırın

The Avenger

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
dostum ben sana diyeyim işlemcinle kaynaklı bu iş eğer core2 duo kıllanıp bilgisayar 64 bit ise kaliyi kuramazsın cunku kısıtlımalı anladıysan ne mutlu bana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.