Karabasan

medcezir58

Katılımcı Üye
21 Tem 2008
262
0
bu olayabenzer bir kaç olayı bende yasadım cok kötü oluyo allah kimsenin basına vermesin

medcezir58

Katılımcı Üye
21 Tem 2008
262
0
uyku felci diyenler içi n söylüyorum arkadaslar birden kıpırdamaya baslayınca neden uyanmış gibi olmuyorda birden korku icinde devam ediyoruz bu aradada herssey bilim tarafından açıklanamaz

Shooter_

Katılımcı Üye
8 Nis 2009
740
0
c:/windows/system32
YHA HIC BASIMA GELMDEDI INSALLAH GELMEZDE ACAYIP TIRSDIM OLM DALGAMI GECIONUZ BEN 2 GOZ GROECEM BAGARAMIOM KALPDEN GIDERIM WALAHA OLM KAL KRIZI FLN GIDERIM PEKI BEYLER KAC DK SURUOR YHAW PFSSS GECE AKLIMA GLIR SIMDI xD

22 Mar 2008
207
0
istanbul
Besmele Cekin. Basıma gelenlerin hepsini böyle atlattım. O besmeleyi cekene kadar cekiceğiniz sinir, sitres, korku cok feci sakın böyle şeylere inanmam demeyin.

23 Nis 2009
122
0
beyLer biz evde iki kişiyiz annem ve ben babam zan edemem ee annem taa karşı oda da yatağım duvara dayanmış sadece sola dönük yatıyorm(yatak sağa dayalı)...bana daha hiç qeLmedi aLLAh bin ükür

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
walla uyumadan önce ayete-kürsiyi okuyun allahım beni cin şeytan şerrinden koru deyin yatın benide bastı bi ara ondan sonra bi muska taktım bide ayetel-kürsi okuyarak yatıom allahıma şükürler olsun o günden beri rahatım

ozanmugla

Yeni üye
23 Ağu 2008
39
0
walla ben bi tane hatırlıom ama karabasan mı yağmura basan mı blmym bi gece rüya gördüm yaşanan olaylar içinde hatırladıgım bağırmak istiyorm amasesim çıkmıyor kısılmış sanki sesim bu karabasan olayımıdr sizce ?

fonnman

Yeni üye
6 Ocak 2009
13
0
arkadaşlar ben bunları her zaman yaşıyorum hemen bir kaç dua ediyorum aradan kendisi yok oluyor yani alıştım artık geldigi zaman uykumu bile bozmuyorum herkez alışabilir bana göre normal bir şey

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
kuranda bile yazan olaylara insanlar neden inanmamak için çaba gösterir
siz inansanızda inanmasanızda karabasanda var cinlerde var yaşayan insanlar daha iyi bilir burda oturup açıklama yapmayacam ama inanmayan arkadaşlara cvp vermek istedim

canbaba55

Üye
11 Tem 2009
59
0
ist
Bendede oldu bir kere gece bir anda uyandım ama gözlerimi açamıyordum bağırmaya çalıştım olmadı hareket edemiyordum bir şey beni içten içe sıkıyordu sanki o anda şu an ölüyrorum die düşündüm ya da öldüğmü daha sonra zorla gözümü açtım yatağımın yanında karanlık bir varlık sadece o gözlerini görebildim sanki annesini veya babasını öldürdürdüğüm bir insan gibi gibi bana bana cok feci bakıyordu o anda kalbimin atış seslerini duymaya başladım sanki patlıyıcak gibiydi ve bayıldım.....
en ilginç olanı da bu olayın sadece 5-6 saniye sürmesiydi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.