Kardeşim ilgini çekebilir yaşadıklarımı anlatıyorum kolpa falan değil

prolife256

Yeni üye
18 Mar 2017
17
0
suriye
Ben küçükken yurtta okuyordum beyler dini yurt orada bize bir taktik öğrettiler kalp gözü denilen şeyi açma bunu öğrettiler tabi bize cinler felan görülücek demediler bize denilen şry kendinizi iyi hissediceksiniz bunu öğreten hocaydı bize herneyse ben onu yapmıyordum beyler sabhın 5.30 da namazda uyuyordum çünkü hatim yaparken :RpS_razz: uyumak daha iyi geliyordu yurttan ayrışdım sonra beyler ****fiziğe düşkünlüğüm arttı ve bu taktiğin farklı ve etkili yollarını öğrendim ve hoşuma gitti yapmaya başladım ve ister inanın ister inanmayın başıma ne geleceğini tahmin edebiliyordum o kadar hassaslaşmıştım ki fiziki duygusal olarak ailemden arkadaşlarımdan birisindokunsa canım acıyordu elektrik çarpar gibi oluyordum peki bu nasıl oluyordu beynimizin içinde pineal gland bezi var onu aktif hale getirdim ve serotonin (mutluluk) dmt ise (ölürken beynin salgıladığı hormon) melotonin (uyku getiren hormon) salgısı sürekli olarak bu duygu hormonları karışınca halisülasyon göstererek psişik yani bize ruhsal hayatı gösteriyor insanların ağzı burnu yamuk yumuk görüyordum kendimide öyle ölü gibi görüyordum normalde gözüm normal ama aynada yamuk şaşı görüyordum sevdiklerimide öyle görmek tuhaf hissettiriyordu benim niyetim mutluluktu mutluluk için merak içindi benim kalbim temizdir kardeşim zarar gelmez di bana diğer boyutlara gelince yani cinler korkmanıza gerek yok kardeşim valla onlarda sizin aileniz bir çoğu bebekliğinizi biliyordur valla kötüleri vardı çayıma türkürüyordu şerefsiz ama o kötüydü tuvaletin önünde hareket ediyordu 3 4 gün panikten uyuyamadım uyurken birden ruhum dışarıya çıkıyor gibi hissettim bilmiyordum yeni deneyimledim meğersem insan uyuyunca ruhu dışarı çıkıp geziyormuş bunu hiç sevmiyordum cidden uykudasın birden ruhunun dışarıya çıkmasına alışamıyorsun ölüyorumm diye korkuyordum ilk zamanlar ruhumun çıktığını anlıyorum ya uykudayken rahatsızlık veriyordu ve en çok üzen beni ilaca düşüren konu ise annemi kaybetmem olmuştu annem ölünce afedersiniz ama ortada *** gibi kalmış gibi hissettim eliniz kolunuz gidyor kardeşim valla yarıda kalmış eğitiminiz gidiyor 40 yaşındada olsan annenden babandan alıcağın hala dersler var kardeşim yokluk hissediyorsun ve bu konu depresyona itti yanlış giden şeyler var annemi çok özlemiştim aradan biraz zaman geçmişti gece saat 4 5 gibiydi yataktan istemsizce sıçradım elektrik çarpar gibi oldu da sıçradım kapının arasında annemi gördüm bildiğimiz canlıydı ama kardeşim birşey demeden 2 sn içinde kayboldu şaşkınlıktan azım açıktı salyalar elime damladı vay amk dedim allahım ne güzel şey yapmıssınız dedim gittim balkona sigaran içtim annemi tekrardan gördüğüm için allaha şükür ettim ilerkeyen zamanlarda tabi bu bildiğim taktiği uygulanmazsa tekrardan kapanıyor bende birdaha canım acımasın birde kötü şeyler görmiyeyim diye daha elleşmiyorum böyle birşey geçti işte kardeşim başımdan ama her insanın denemesi gerek birşey merak ettiklerinin cevabı tam annının ortasında istedipin istemediğin cevapları bahsettiğim kısımda bulabilirsin bu anlattıklarım kolpa falan değil bu yaşadığım olay ise tıpta şizofren olarak geçiyor görülmeyen şeyleri görüyor diye vb. Ama gerçekten arkadaşlar çok yararı var valla insan için biraz araştırın

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Allah'a şükrünü sigara içerek mı gösteriyorsun.

Şeytandan cinni varlıklardan korkma.
"Gerçek şu ki; İman edip de yalnız Rab'lerine tevekkül edenler üzerinde onun (şeytanın) bir hakimiyeti yoktur."(Nahl 99)

prolife256

Yeni üye
18 Mar 2017
17
0
suriye
Sigara keyfiyen değil kardrşim o anki ruh haliyle içtim yani ayıp bir şey olsa orda açıklamazdım zaten sigara içerken allaha şükürmü edicem

2. Entry Allah razı olsun amin kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.