Karşı tarafta bilgim yoktu

tororeis

Üye
16 Eyl 2018
78
0
Satürn
Başlıkta yazdım biraz konuyu açayım, bugün bir eski tanıdık yazdı. Aramız bozuktu bana geldi (onda hiçbir bilgim yokken) e-posta'mı ve şifremi attı. Dediğim gibi onun elinde bana dair hiçbir bilgi yoktu. Bunu nasıl yapmış olabilir ?

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
508
24
Praise The Fool
Şu oldu mu şu olmadı mı diye sorgulamak istemiyorum, daha çok size şu şekilde izah edeyim. E-posta şifrelerinin çalınmasının kolay bir yolu günümüzde yok. Şifre çalabilmek için yapılabilecek bazı yönergeler şu şekilde:
  • - Şifreniz basittir tahmin etmiştir veya aktif kullanılan varsa brute force falan denemiştir.
  • - Size verdiği bir uygulamayı bilgisayarınızda çalıştırmış olabilirsiniz ve her şeyinizi ele geçirebilir.
  • - Size bir bağlantı yani internet adresi vermiştir xss yemiş olabilirsiniz, bir şekilde hesabınızı çalmıştır.

Bunlar dışında e-posta adresinizin şifresini ele geçirme mümkünati yok nasıl olduğuna siz karar verin.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Büyük ihtimalle keylogger veya rat yemişsiniz, şu posta bakarak PC'yi temizleyebilirsiniz;

Bilgisyarımda virüs var nasıl temizlerim, nasıl korunurum?

Bilgisayarımızda virüs varsa bu virüsü antivirüs programlarıyla temizlelemiz gerekmektedir.

Altta bulunan bilgiler doğrultusunda yaparsanız bilgisayarınız virüslerden temizlenmiş olacaktır.

Öncelikle taramaya başlamadan önce alt resimde gördüğünüz Klasör seçenekleri kısmınıda altta 2 seçenek gibi yapmalısınız.

Gizli dosya ve klasörleri göster : Göster

Korunan işletim sistemi dosyaları gizle : Tik kaldır>Onayla

LbL9rj.jpg

Önerilen Antivirüs Programları Ve Virüs Temizleme Yöntemleri

GridinSoft Anti-Malware v3.1.25.184 //servet06

NZr505.png

Eset Nod32 Antivirus 8 Full Katılımsız 32x64bit Sınırsız TR

NZr505.png

SpyHunter :
SpyHunter 4.27.1.4835 Full Tam indir
SpyHunter programı kurulumsuzdur sadece crack dosyasını ana dosyaya atarak kullanabilirsiniz.

NZr505.png

Sysrescue USB Virüs Taraması İle Pc nizi Koruyun/servet06

NZr505.png

PC Virüslü yada Yavaşsa GİR !

NZr505.png

Pc Güvenliğini Sağlama Rehberi ∞ Cem Adrian

NZr505.png

Bilgisayar Güvenliğinizi Sağlayın ! // Geniş Anlatım

NZr505.png

Üst Düzey Güvenlik - Dev Konu//SolidStar Farkıyla

NZr505.png

windows casusunu kaldırın //TheKar1zma

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.