Karşıdaki kişiden iban veya kartsız iz bırakmadan nasıl para alırım?

Insafsizz

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
755
0
merhaba arkadaslar birilerinden gercek iban veya banka hesabi uzerinden degil de herhangi internete birsey uzerinden kendisinden nasil alabiliriz ?

sahsi bilgi olmadan tarafik takip edilmeyen bir sekilde ?

onerilenler arasinda bitcoin var fakat benim bilgim yok sizler ne diyorsunuz lutfen yorum yaparken ekstra neyin uzerinden yapabilicegimiz ornegini de verirseniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Cevap: para konusu.

merhaba arkadaslar birilerinden gercek iban veya banka hesabi uzerinden degil de herhangi internete birsey uzerinden kendisinden nasil alabiliriz ?

onerilenler arasinda bitcoin var fakat benim bilgim yok sizler ne diyorsunuz lutfen yorum yaparken ekstra neyin uzerinden yapabilicegimiz ornegini de verirseniz sevinirim
Merhaba, eğer takip edilemeyen bir para aktarımı arıyorsanız bitcoin kullanın bir bitcoin adresi açıp cüzdanınızı karşıdakine iletmek kadar basittir. İyi forumlar :))

Feqtico

Junior Hunter
24 Haz 2020
684
216
/root/

Moneronun daha güvenli olduğu doğru ama Polis kurumlarının bu parayla daha yakından ilgilendiklerini düşünüyorum.çünkü pis işleri olan insanlar için harika.zamanında Tor Browser takip edilemez dediler 1500 kişiyi Basit Bir Js açığı ile yakaladı FBİ...Yani buna güvenip pis işlere bulaşacaksan,bulaşma.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra

Moneronun daha güvenli olduğu doğru ama Polis kurumlarının bu parayla daha yakından ilgilendiklerini düşünüyorum.çünkü pis işleri olan insanlar için harika.zamanında Tor Browser takip edilemez dediler 1500 kişiyi Basit Bir Js açığı ile yakaladı FBİ...Yani buna güvenip pis işlere bulaşacaksan,bulaşma.

o zaman bilgisayarda kullanma dostum illaki bulurlar açığını hiçbirşey %100 güvenli değildir bu mantık çok saçma

doğru olduğun yer pis işlere bulaşıcaksın hiç girme bile

EMR00

Üye
24 Nis 2020
185
0

sanırım deep webden bir cc aldınız ve bu ccden kendinize para yatırmak istiyorsunuz.
birincisi bunu yaparken yakalanma ihtimalin yüksek. bitcoin şeffaftır. çok kolay yakalanırsın ama monero ,haven ,Zcash kullanırsan o paranın izini FBI CIA bile bulamaz(ama yapmanı önermem.

bu konudaki bilgisi benimkinden kat kat üstün olan 12yim hocam size fikir verebilir.

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore

Merhaba, eğer takip edilemeyen bir para aktarımı arıyorsanız bitcoin kullanın bir bitcoin adresi açıp cüzdanınızı karşıdakine iletmek kadar basittir. İyi forumlar :))

O eskiden di bitcoin takip edilebiliyor artık tx kodundan gönderen ve alıcının bilgilerine ulaşilabiliyor.

XMR=Monero kullanıcaksın anonimlik üzerine kurulu e-coin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.