/ Kaspersky Aşırı Kastı !

AragonSWT

Üye
14 Mar 2017
166
0
Bilinmiyor.
SelamunAleylüm Arkadaşlar,
Daha demin Kaspersky 2017 kurdum PC'me. Fakat kurduğum ilk andan itibaren aşırı kastı. PC'mde Eset ve Comodo da etkin. Sağlam Dış Portlara karşı savunma için ne yapabilirim ?

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Yani şuanda pc'nde 3 tane antivirüs mü kurulu ? Bi zahmet kassın.
O kadar sayıda antivirüs yüklemek seni korumaz aksine programlar çakışabilir ve hiçbir antivirüs etkin dahi olmaz.

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Aynen öyle hocam. Çok kasıyor. Ne yapabilirim ? Sağlam savunma için portlara, virüslere ve ratlara karşı ?​

Sana tavsiyem avira veya eset kur çünkü undetected bölümüne bakarsan en zor aşılan antiler onlar.Crackli olanları kullanma ama onlar daha kendilerini koruyamıyor internetten lisans bul gir öyle kullan.Esette sana gelen yüksek bir trafik olduğu zaman engelliyor.Modeminin ayarlarından firewallu daima açık tut ve bilmediğin dosyaları indirip açma illa açman gerekiyorsa sandbox adlı programla veya sanal makinede aç.

Benim sana verebileceğim tavsiyeler bunlar birçok saldırıdan korunursun bunları yaparsan.

AragonSWT

Üye
14 Mar 2017
166
0
Bilinmiyor.
Sana tavsiyem avira veya eset kur çünkü undetected bölümüne bakarsan en zor aşılan antiler onlar.Crackli olanları kullanma ama onlar daha kendilerini koruyamıyor internetten lisans bul gir öyle kullan.Esette sana gelen yüksek bir trafik olduğu zaman engelliyor.Modeminin ayarlarından firewallu daima açık tut ve bilmediğin dosyaları indirip açma illa açman gerekiyorsa sandbox adlı programla veya sanal makinede aç.

Benim sana verebileceğim tavsiyeler bunlar birçok saldırıdan korunursun bunları yaparsan.

Hocam PC'de şuan Eset kurulu. Lakin virüs veritabanı güncel değil diyor. Modemin ayarlarını nasıl firewal yapıcam hocam ?

NOT: Aynı sorunu telde de yaşıyorum hocam. Kasma, ısınma ve savunma sorunu telde :(

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

Bilinenin aksine fazla antivirüs kullanmak sistemi korumaktan çok yorar. Bu nedenle diğerlerini kaldırıp yalnızca Kaspersky kullanmanızı tavsiye ediyorum.

İyi forumlar...

AragonSWT

Üye
14 Mar 2017
166
0
Bilinmiyor.
Merhaba,

Bilinenin aksine fazla antivirüs kullanmak sistemi korumaktan çok yorar. Bu nedenle diğerlerini kaldırıp yalnızca Kaspersky kullanmanızı tavsiye ediyorum.

İyi forumlar...
Hocam sağlam koruma istiyorum. Bilgim fazla yok. O yüzden birden fazla yükledim. Eğer öğrenebilirsem kendi savunma sistemimi/antimi yapıcam hocam. Lakin şimdilik sağlam korumaya ihtiyacım var .​

Turkhacker346

Katılımcı Üye
29 Eki 2014
251
1
./ It's Risk
Bence Hepsini Silip Güzelce ComboFixi Kur Hepsinden İyi Olur

Lütfen yanlış bilgi vermeyiniz ComboFix bir anti virüs programı değildir 2. olarak Bilgisayarda bir sağlam antivirüs olması kesinlikle şarttır Önerim: Kasperysky

Konuyu Açan Arkadaşa gelicek olursak Dostum O-Bit uninstaller adlı programı bilgisayarına kurup kasperysky hariç diğer gereksiz antivirüs veya malware programlarını kaldır kasperysky'dan vaz geçmeni önermem bir den fazla antivirüs kullanırsan çakışacakları için bir işlevi olmaz

18 Mar 2017
150
0
kardesım birden fazla antivirus kullanma program cakışır sorun olabılır kasarda gerek yok benım sana tavsıyem advanced systemcare10 ile Kaspersky 2017 kullan cok saglamdır tavsıyem saygılarımla ıyı formlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.