/ Kaspersky Aşırı Kastı !

AragonSWT

Üye
14 Mar 2017
166
0
Bilinmiyor.
SelamunAleylüm Arkadaşlar,
Daha demin Kaspersky 2017 kurdum PC'me. Fakat kurduğum ilk andan itibaren aşırı kastı. PC'mde Eset ve Comodo da etkin. Sağlam Dış Portlara karşı savunma için ne yapabilirim ?

AragonSWT

Üye
14 Mar 2017
166
0
Bilinmiyor.
En büyük savunma mekanizması insan beynidir kanmicaksin hocam

Orası kuşkusuz hocam. :)

Antivirus gerekli illaki boş anına gelebilir vs. Yedirecek adam yedirir doğru ama en azından lamerlerden rahatça korunursun :)

Hem lamerlerden hem de Yaklaşan saldırılardan Korunmak istiyorum hocam :)

Bence Hepsini Silip Güzelce ComboFixi Kur Hepsinden İyi Olur

Çoğu kişi ComboFix kur Diyor hocam araştırıp bakacağım inşAllah. :)

AragonSWT

Üye
14 Mar 2017
166
0
Bilinmiyor.
Lütfen yanlış bilgi vermeyiniz ComboFix bir anti virüs programı değildir 2. olarak Bilgisayarda bir sağlam antivirüs olması kesinlikle şarttır Önerim: Kasperysky

Konuyu Açan Arkadaşa gelicek olursak Dostum O-Bit uninstaller adlı programı bilgisayarına kurup kasperysky hariç diğer gereksiz antivirüs veya malware programlarını kaldır kasperysky'dan vaz geçmeni önermem bir den fazla antivirüs kullanırsan çakışacakları için bir işlevi olmaz

Hocam çoğu kişi kaspersky öneriyor. Ben ise kendi antivirüsümü Yapmak istiyorum. Hem kendi antivirüsüm hemde kaspersky :)

en iyis eset kardeşim ben mcaffe kurayım dedim oc öldü patlayacakttı az kalsın :)

Eset de fazla IYI değil hocam Malesef :)

kardesım birden fazla antivirus kullanma program cakışır sorun olabılır kasarda gerek yok benım sana tavsıyem advanced systemcare10 ile Kaspersky 2017 kullan cok saglamdır tavsıyem saygılarımla ıyı formlar

Tavsiyeni dikkate aldım hocam. EyvAllah. IYI Forumlar :)

AragonSWT

Üye
14 Mar 2017
166
0
Bilinmiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.