kaspersky'mi avsm'mı?

x-dark

Yeni üye
10 Tem 2007
3
0
Kardes en iyisi kaspersky ewet biraz kasıyo olabilir ama 1-2 gün kasıyo sonra normal hale dönüyor.yani hiç kasmıyor. Ama Kaspersky'yi istemezsen sana Avira Anti Vir programınıda tavsiye edebilirim. Bende her ikiside kurulu birbiriyle uyum içinde çalışıyor...

indirici

Yeni üye
14 Tem 2007
14
0
Arkadaşın saçma bir soru olmuş ama yani cevap belli kaspersky bilgisayarınız kaldırıyorsa kaspersky ama çok kasıyo derseniz nod32 ;)

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
Ben söyliyim kesinlikle kasper sky ilk tararken müthiş kasıo ama sonra bilgisayar bi ohh çekio.. avast! tek iyi yani otomatik güncellemesi kendisini.. Ama hiç bi virüs bulduğunu görmedim.. Varsa yoksa truva atı buluo.. Ama kaspersky ı yüklediğimden bu yana bilgisayardaki trojanlarıda bulmaya başladı.. Bence kaspersky..;)

AHMET_16

Üye
10 Ağu 2007
233
0
karanlık sokaklar
kasper sky çok kulandım gerçekten ii bir proğram fakat birazda zararlarını araştırın bence kasper skyın dahi bulamadığı virüsleri bulan bir proğram var AVİRA ANTİVİR PREMİUM SECURİTY SUİTE

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.