Kendi adıma nasıl program yaparım ?

Suleyman37

Uzman üye
25 Haz 2016
1,307
0
GİZLİ
merhaba arkadaşlar kendi adıma program yazmak istiyorum nasıl yaparım yardım edermisiniz linux vb programlarla ?

Merhaba dostum " MOBİROLLER " sayesinde kendi adına istediğin gibi bir uygulama yapabilirsin.

Tıkla Ve Siteye Git Dostum

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=HvAy4o3yLzU"]Nasıl Yapabilirim? Sorusunun cevabı içinde buraya tıkla[/ame]

Suleyman37

Uzman üye
25 Haz 2016
1,307
0
GİZLİ
hocam peki bu verdiniz site sayesinde pc program yapabilirim dimi ?

Bu site sayesinde apk uzantılı uygulamalar yapabilirsin. Telefonlarda çalışan uygulamalar yapabilirsin.

Bilgisayar için çeşitli yazılım uygulamalarını kullanıp uygulama yapabilirsin.

Nasıl bir şey yapmak istiyorsun biraz daha bahs edersen konuda daha iyi sonuç alabilirsin.

Yusufxxuu

Yeni üye
20 Mar 2019
31
0
Türkiye
Bu site sayesinde apk uzantılı uygulamalar yapabilirsin. Telefonlarda çalışan uygulamalar yapabilirsin.

Bilgisayar için çeşitli yazılım uygulamalarını kullanıp uygulama yapabilirsin.

Nasıl bir şey yapmak istiyorsun biraz daha bahs edersen konuda daha iyi sonuç alabilirsin.

aslında yazmak istedigim program şifre bulma hackleme gibi bir program yazmak istiyorum

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Aslında çok kapsamlı bir soru sormuşsunuz. Şimdi önemli olan kriterler şunlar;
1)Hangi platform üzerinde yapmak istiyorsunuz?
2)Hangi faaliyete yönelik programlar yapmak istiyorsunuz?
3)Geleceğe dair programlama ile ilgili hedefleriniz neler?

Yusufxxuu

Yeni üye
20 Mar 2019
31
0
Türkiye
Aslında çok kapsamlı bir soru sormuşsunuz. Şimdi önemli olan kriterler şunlar;
1)Hangi platform üzerinde yapmak istiyorsunuz?
2)Hangi faaliyete yönelik programlar yapmak istiyorsunuz?
3)Geleceğe dair programlama ile ilgili hedefleriniz neler?

Öncelikle iyi sabahlar efendim yapmak istedigim program daha çok hack şifre kırma sızma gibi bir program gelecege dair ile ilgili tek hedefim bnundan 10 sene sonra dünyayı kodlar yöneticek o yüzden erkenden kendime çok iyi bir alt yapısı olan program kurmak istiyorum efendim saygılarımla.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Öncelikle iyi sabahlar efendim yapmak istedigim program daha çok hack şifre kırma sızma gibi bir program gelecege dair ile ilgili tek hedefim bnundan 10 sene sonra dünyayı kodlar yöneticek o yüzden erkenden kendime çok iyi bir alt yapısı olan program kurmak istiyorum efendim saygılarımla.

O zaman çok çalışacaksın.. Bedava olmaz.

Ben kıdemli yazılım uzmanıyım. Deneyimim yaklaşık 20 yıl oldu. Normal bir günde yaklaşık 300-400 sayfa dokümantasyon okumak zorunda kalırım.

Programlama deneyiminin başlarında günde bir kaç bin sayfa okuyup bunu sindirmek zorunda kalacaksın. Ama sakın kolaya kaçma. Youtube'dan uzak dur. Bir kodun ne yaptığını anlamadan yazıyorsan, copy paste ediyorsan gelecekteki deneyimini de tehlikeye sokan kötü bir alışkanlık ediniyorsun demektir çünkü bir sürahiye çamurlu su koyduktan sonra üstüne ne kadar bal dökersen dök, o bal hala kirli kalır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.