Kendimi nasıl geliştiririm

Wonger

Yeni üye
20 Şub 2019
7
0
Ben forumda yeniyim kendimi bu hacking konularında geliştirmek istiyorum hangi kaynaklar bana faydalı olur ve neler öğrenmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Öncelikle Foruma Hoşgeldiniz
Kuralları ve Misyonu Okumayı Unutmayınız
Forumdaki Konuları İnceleyerek Kendinizi Geliştirebileceğinize İnanıyorum.
NOT : Eğitim İçin Udemy'yi Önerebilirim Atıl Samancıoğlu'nun Eğitimleri Güzeldir Beğenmezsen Alternatifleri Bulunuyor.
Para Ödemek İstemiyorum Dersen Forumumuzda Çok Güzel Konular Mevcut veya Youtube'da Çeşitli Videolar Mevcut.

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Öncelikle Foruma Hoş Geldin
Eğer Hızlı Ve Verimli Gelişmek İstiyorsan Çok Araştırmalısın Hemde Çok Ve Çok Ama Çalışmalısın Unutma Çalışmak Ve Araştırmak Her Zaman Başarıyı Hedefler.

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,203
678
merhaba, siber güvenlik bölümündeki siber güvenliğe giriş kılavuzunu okumanızı öneririm.

ayrıca bkz:
Değerli Arkadaşlar;
Siz değerli üyelerimizin hackerlık konusunda bilgi sahibi olması için, bir kitap önerisinde bulunmak istiyorum. Bizlere sürekli sorular geliyor. " Nasıl hacker olurum, Siber güvenlik konusunda nasıl yetişirim vs. vs. " bu kitap temel bir kitap olduğu için birçok tekniği kolayca öğrenmenizi sağlayacak. Kitabın fiyatı da bir hayli ucuz bu kitabı edinmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca bu kitap THT için bir önemi de var. Türkiye 'de en çok satılan hacker kitabı 8000 adet satıldı. Bu kitabı umarım alanında en çok satan kitaplar arasına sokarak sesimi daha da çok duyururuz. Kitap için yapılan anlaşmada yayın evinden tek kuruş para talep edilmemiştir. Bu kitap tamamen sizlerin yetiştirilmesi noktasında desteklenmiştir.

Satın almak isteyenler için link: Etik Hackerlığa Giriş & Ofansif Siber Güvenliğin ABC'si! - İsmail Bülbül | kitapyurdu.com

Kitabı burada farklı fiyat ve ödeme şekilleriyle alabilirsiniz. Link: Etik Hackerlığa Giriş - İsmail Bülbül - Kitap |kitabinabak.com

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.