Kendinize Dikkat edin!

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
Selamun aleyküm forumda bir kaç gün yokdum. Sebebi ise hasta olmuştum hastaneye gittim tahlil falan yaptılar ben yediğim cipsten şüpelendim tarihimi geçti acaba diye cipste birşey yokmuş salgınmış Türkiyede fazla bulunan bir salgınmış kendinize dikkat edin.
Çok kötü olabilirsiniz benim gibi.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Hocam bilgilendirdiğin için sağol ama cips yemek cidden çok zararlı çok cips yediğim için suratım sivilcelendi el alışkanlığı patlattım şuan çok iz var büyük özgüven düşüşü ve asosyallik yaşıyorum

Kahrolsun CİPS Şirketleri :D

HeadyShoTs

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
443
0
/index.php
Hocam bilgilendirdiğin için sağol ama cips yemek cidden çok zararlı çok cips yediğim için suratım sivilcelendi el alışkanlığı patlattım şuan çok iz var büyük özgüven düşüşü ve asosyallik yaşıyorum

Kahrolsun CİPS Şirketleri :D

Biliyorum zararlı ama arkadaşlarla takılırken aldılar bende yedim işte
yedikten 1 gün sonra fenalaştım bayabi kusmaya başladım direk hastaneye gittim.

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Selamun aleyküm forumda bir kaç gün yokdum. Sebebi ise hasta olmuştum hastaneye gittim tahlil falan yaptılar ben yediğim cipsten şüpelendim tarihimi geçti acaba diye cipste birşey yokmuş salgınmış Türkiyede fazla bulunan bir salgınmış kendinize dikkat edin.

Gecmis olsun uyarin icin sagol :)

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Geçmiş olsun, kesinlikle. Çok büyük bir virüs var gerçekten. Ellerimizi bol bol yıkayacağız.

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Geçmiş olsun.Uyardığın için teşekkürler kardeşim.Güzel bir davranış :RpS_rolleyes:

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,865
349
27
anka

Bende diyorum neden kaç gündür hapşurup tıksırıyorum :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.