Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lanhayye

Yeni üye
20 Nis 2014
2
0
abicim ben indirdim dosyayıda ardamax keylogler 4.1 de nqı bulunmadı diyor sadece nqı.00 var diyor bide setup kurunca onun içindede sadece nqı.00 nqı.01 nqı.02 uninstaller var bilgisayarım w8 ne yapmam lazım ?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
abicim ben indirdim dosyayıda ardamax keylogler 4.1 de nqı bulunmadı diyor sadece nqı.00 var diyor bide setup kurunca onun içindede sadece nqı.00 nqı.01 nqı.02 uninstaller var bilgisayarım w8 ne yapmam lazım ?

Resımlerde mevcut anlatımı abım aynısını uygula sorun cıkmaz

lanhayye

Yeni üye
20 Nis 2014
2
0
abi yanlış anlattım sanırım bende direk o ardamexin açma şeyi yok orda resimde nqı ya tıklayıp açıyorsun ya o nqı gelmiyor bende bulunamadı diyor rarda

FurkiErdal

Yeni üye
23 Nis 2014
1
0
26
İstanbul
Merhabalar henüz yeniyim pek bilgim yok keylogger konusunda. siz burada göstermiş oldugunuz şey ile kendi pcnizin görüntülerini aldınız. bu sürekli olarak devam edermi nasıl kapatabiliriz ? Teşekkürler

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Merhabalar henüz yeniyim pek bilgim yok keylogger konusunda. siz burada göstermiş oldugunuz şey ile kendi pcnizin görüntülerini aldınız. bu sürekli olarak devam edermi nasıl kapatabiliriz ? Teşekkürler

Evet çalıstıgı surece sureklıd evam eder yolunu bulup sonlandırmanız ve sılmenız lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.