Keylogger Full Cracked AIO Hack / Uzmaniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

swindler1

Yeni üye
24 Haz 2016
27
0
adamsın müthiş olmuş. ama sana birşey sorucam üstad kmesela ben bunu kendi pcmde kurup başka bi pcye attığım pcnin logları bana gene gelir dimi...

bufter

Üye
31 Ocak 2010
203
0
Samsun
Abim çok başarılı bir konu olmuş eline emeğine sağlık, ardamaxta server yapıp arkadaşın pcye attım ftp sunucusundan logları alıcaktım ama arkadaşın pcsinin logları yerine JHON-PC diye bir bilgisayardan log geldi ftp sunucuma ne olduğunu anlamadım gelen screenshotın arkadaşın pc ile hiç bir alakası yoktu .. umarım sorunumu anlamışsındır :)

8 Ocak 2017
71
0
Kardeşim Ben arkadaşın Keyloggerle facesini falan hackledim bana bayağı sövmüştü gmail herşeyi donuna kadar çaldım esaplarını beni ipten bulurmu yoksa sordum sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.